Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen GPS-t érdemes választani?

Milyen GPS-t érdemes választani?

Figyelt kérdés

Még tanuló vezető vagyok, éppen ezért is nehezebben tájékozódnom, nem ismerem az utakat.


Egyelőre Budapesten használnám, illetve csak belföldön a GPS-t, a telefonomban lévő navigáció nem rossz, viszont rettentő hamar lemerül az aksija, ezért szeretnék egy profibb készüléket az autómba.


Nagyon megköszönném a hozzáértő segítséget, mire érdemes figyelni, melyik terméket/márkát nem szabad egyáltalán megvenni. Nincsenek nagy igényeim a navigációt illetően, olyan 15-20 ezer forintnál többet nem is szánnék rá.


Köszönöm előre is a válaszokat.



2016. aug. 13. 15:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos GPS-ekhez nem értek, de annyit tudnék javasolni, hogyha a telefonodon lévővel meg vagy elégedve, akkor elég lenne csak egy autós töltőt beszerezni, és akkor nem merülne le GPS használat közben.
2016. aug. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jobb a telefonos megoldás, mert azt magaddal viszed ha kiszállsz, és nem törik fel érte a kocsit.
2016. aug. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A telefon tökéletes. HERE app, van offline térképe. A telefonodhoz egy autós "kar" +szivargyújtós töltő ebay-ről 3-4eFt.

Mellesleg egy autós GPS-t is tölteni kell...


Ha minden áron dedikált GPS-t akarsz, akkor WayteQ x985BT, ez bruttó 20k. Windows-os, iGo felmegy rá, de kicsit érteni kell hozzá.

Vagy Wayteq x995, ez ugyan 25k, DE androidos, sokkal jobb! Erre is fölmegy ingyen a HERE és jó napot!

2016. aug. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 nemcso ***** válasza:

Elsö körben és is egy autós töltött javasolnék a mobilodhoz.

A megadott értékben én Wayteq 985-öt javasolnék. Minőségi PNA, csak ilyen árban nem jár hozzá térkép, csak okosban lehet rátenni. (Ilyen árfekvésben térképet nem kapni a navikhoz) A PNA (gps navi) egy navigációs céleszköz, stabilan tartja a jelet, kezelő felülete jobb, mint telefonon.

Lopni sem fogják, csak le kell venni és el kell tenni.

Én használok PNA-t és okostelefont is navigálásra. Az előbbi precízebb, az utóbbi kényelmesebb.

2016. aug. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 nemcso ***** válasza:
Csak jelzem, hogy forumokon elég vegyes az x995 megítélése...
2016. aug. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!
2016. aug. 13. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!