Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2005-2007 BMW 320i E90 Szervíz...

2005-2007 BMW 320i E90 Szervíztapasztalatok - Szervíz és alkatrész költségek?

Figyelt kérdés
Jó ideje szemezek már vele de kevés információt találok a szervízeléséről illetve a szervíz és alkatrész költségekről(nagyon költségesen kívül). Természetesen nem pontos összegre vagyok kíváncsi, de egy -tól -ig ár már tökéletes lenne.

2016. aug. 13. 23:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Mivel 2misi az e46 teteje így az árakat kb 2,5misitől érdemes nézegetni. (szerintem)


Magáról az e90-ről itt egy kis cikk:

[link]


A 20i motor lehet kicsit bajos ugyanis nyúlik a lánc és 150e km-enként kell cserélgetni, ráadásul a rossz oldalon van így az nem egy olcsó mutatvány.

2016. aug. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy szakértő írta az egyik internetes autós oldalon, hogy az E90-et 2009-2013 közöttit szabad csak megvenni, és ez előttiektől óvakodni kell. Egy rakat műszaki adattal támasztotta alá. Ha megtalálom hol olvastam (nem mostanában volt) akkor belinkelem ide.
2016. aug. 15. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a segítségeteket! Szomorú hír sajnos.

Viszont akkor meg jó lenne tudni hogy a 318i, hogy tényleg bevállhat-e. A 325i-n meg a 330i-n gondolkodtam még de nehéz lenne olyan darabot találni, ami nincsen széthajtva.

2016. aug. 17. 11:48
 4/4 anonim ***** válasza:

Kéz alól kellene olyantól venni egyet, akin látszik, hogy nagyon szerette, mert azok megkapták a törődést és a kímélést. Ismerek ilyen emebreket, csak ritkán válnak meg az autójuktól. Az ilyen szeretett autókban nincs is sok km, mert ezeknek azembereknek nem igavonó az autó, hanem kedvenc.

Vásárláskor érdemes a tulajjal menni egy próbakört úgy hogy ő vezet és megfigyelni a vezetési stílusát. Ebből is sok minden kiderül. Ehhez az is kell, hogy az eladó már régóta a tulajdonosa legyen az autónak. Az autót is figyelni kell, hogy viselkedi, miként működik.

A nagyobb motorosok, mint a 330i jól bírják a kiképzést, kisebb eséllyel vannak széthajtva.

2016. aug. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!