Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elektromos bicikli megy ugy,...

Elektromos bicikli megy ugy, mint pl egy babetta?

Figyelt kérdés

Bocs,ha hulye a kerdes :D mindkettot lehet venni kb 50ezer ft korul,viszont jogsi nelkul egy sima biciklinek tuno jarmu kellene,babetta azert eleg buko.na most,megy az ugy mint egy 50ccm-es benzines tarsa?

Hatotavot ismerem,nem gond a 10km,csak suliba jarashoz kellene.


2016. aug. 15. 05:18
 1/8 anonim ***** válasza:
A gyorsulásuk hasonló, de az elektromos kerékpár végsebessége hivatalosan csak 25 km/h.
2016. aug. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Annyira azért nem megy, de mindenképp jobban jársz egy elektromossal mint babettával.

Bebattával csak a gond lenne, reggelente elég sokszor késnél az miatt mert nem indulna, stb...

Na meg ha nincs jogsid akkor tényleg felejtős.

2016. aug. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Abszolút hülye kérdés, ebben igazad van. Na, egyébként nem megy úgy. Hogy is mehetne mikor a bicikli motorjának a teljesítménye nem lehet több mint 300W. Ezzel szemben a Babetta pedig, nem tudom pontosan, de több mint 1kW.
2016. aug. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 JohnnyBoy002 ***** válasza:
12%

Nem értek egyikhez sem, nem volt nekem egyik se, de egy motor meg egy bicikli között hatalmas különbség van főleg ha az egyik benzin motoros a másik meg elektromos ami még gyengébb, ha akksival megy.


Ez most kb. olyan mint ha egy Simpsont hasonlítanánk össze egy Audival...

2016. aug. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat,mentek a zold kezek.

Na pont ezert kerdeztem,mert en sem ertek meg hozzajuk..azthittem tobbet adnak le,mint 300w.a teljesitmeny egyebkent nem baromkodni kene,hanem egy hegy tetejen lakom,ami biciklivel eselytelen,ezert lenne jo ha valami felhuzna odaig :D

2016. aug. 15. 18:14
 6/8 A kérdező kommentje:

Na jo,hat a legfobb kerdes vegul is az,hogy hegyen felmegy-e?

Ha igen,akkor arra megfelelne amire kellene.

2016. aug. 16. 02:49
 7/8 JohnnyBoy002 ***** válasza:
Felmegy, de meg is terheli a motort...
2016. aug. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Felmegy az, kicsit még tekered is neki és nem lesz gond.
2016. aug. 17. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!