Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ma volt az első forgalmi órám...

Ma volt az első forgalmi órám (? )

Figyelt kérdés
Szóval...minden megy nagyjából, de azt mondta az oktató,hogy nem nézek a tükörbe sose szinte...hogy tudnám ezt megtanulni? Mentem az úton, mellettünk buszsáv és jobbra akartunk lekanyarodni, nem néztem a tükörbe, és mondta,hogy nézzek bele,mert ha jön egy busz, akkor belénkmegy.

2016. aug. 16. 10:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ja, meg tükörért meg is bas.znak a vizsgán. Szerintem rögzül, ha sokat mondja az oktató. De amúgy hogy lehett tükör nélkül menni és mindig ellenőrzöm a mögöttes forgalmat is, nem előz-e valaki stb.
2016. aug. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
remélem rögzül :/
2016. aug. 16. 10:11
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez ugyanaz, mint amikor az úttestre lelépés előtt körbenézel. Csak itt a tükröket kell használnod elsősorban. Annyira leköt még a járművezetés, hogy ezt elfelejted - ezért mondja mindig az oktató, hogy reflexszerűen rögzüljön beléd. Ne aggódj, az idő múlásával ez javulni fog.
2016. aug. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Szirty ***** válasza:
91%
Ha sikerül levizsgáznod autópályára ne menj amíg ezt meg nem tanulod mert meghalsz (vagy másokat ölsz meg)!
2016. aug. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ez így van, annyira leköt,hogy sebességet váltsak,vagy hogy kormányozzak,hogy elfelejtek a holttérbe benézni, stb.
2016. aug. 16. 13:06
 6/13 anonim ***** válasza:

Igaza van. :)


Szokjad meg, hogy jó látni mi van hátul. Én még mindig belenézek váltásoknál, ez úgy rögzült már 10 hónap alatt.

2016. aug. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
köszi :)
2016. aug. 16. 18:12
 8/13 Szirty ***** válasza:
100%

"Ez így van, annyira leköt,hogy sebességet váltsak,vagy hogy kormányozzak"


Azt meg fogod szokni. Úgy fogsz váltani kormányozni, kuplungolni hogy nem nézel le arra mit csinál a kezed meg a lábad.

Ez csak eleinte ilyen.

2016. aug. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ma is voltam, rutinpályán is, forgalomban is, váltóra sose nézek le, az elindulással van egy kis gond,hogy pl körforgónál vártam,hogy mikor jön senki, de amíg gondolkoztam,hogy elinduljak, addigra jött a következő -_-
2016. aug. 18. 20:43
 10/13 anonim ***** válasza:
A körforgalomnál nem mindig könnyű eldönteni, hogy el tudsz-e indulni vagy sem, eléggé haladó szint, de rutinnal hamar megtanulható.
2016. aug. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!