Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szeretnék autót venni, de még...

Szeretnék autót venni, de még tapasztalatlan vagyok e terén. Mit gondoltok első autónak ez milyen lenne?

Figyelt kérdés

[link]

2 hete volt a forgalmi vizsgám és tegnap kaptam meg a jogosítványom. Szeretnék egy saját autót és nem tudom, hogy ez megfelelő lenne e egy kezdő vezetőnek? Kérem véleményetek. Ha ebben az árkategóriában van jobb akkor szívesen meghallgatóm javaslataitokat!



2015. febr. 11. 19:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nemtudom mennyire vagy jó sofőr, azt sem hogy milyen autón tanultál. De ez nem rövid autó ám :D
2015. febr. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Gondolom nem napi több 100 km-t mész friss jogsival, egy benzines jobb lenne.
2015. febr. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Egy 1.4 benzines Opel astra g-vel szereztem jogosítványom.

Minden nap járnák az autóval, tehát napi használatra kell.

Mivel egy autó már van a családban (Skoda felicia) azt édesapám használja munkába menet így nekem szükség lenne egy saját autóra. Akkor benzines autók közül milyet javasolnak? Kérem javaslatukat!

2015. febr. 11. 19:51
 4/18 anonim ***** válasza:
Akár Astra G amin vezetni tanultál :) Vagy egy régebbi octavia
2015. febr. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Egy G Astra? Igen megbízható autók. Bár szerintem az 1.4-es motorral kicsit lomha, de simán vállalható, viszont van nagyobb motorral is. Arról legalább van egy kis elképzelésed, hogy hogyan működik. Ha az oktatóautódat olyannak láttad, hogy olyat szivesen használnál, akkor vegyél olyat, nem fogsz csalódni. Én is egy 1.4-es G Astrával tettem le a jogsimat és én simán vennék egyet, bár inkább 1.8-as motorral, mert én személy szerint szeretem, ha gyorsul az autó, amikor a gázra lépek. De egy Focus is jó vétel lehet, csak benzinmotorral, viszont azokat egyáltalán nem ismerem.
2015. febr. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nem olyan gyenge az az 1,4 csak Twinport verzióba kell beleülni. 3-4 ezernél nyílik a twinport szelep és úgy lepörög a fordulat mintha egy turbós autóban ülnél.
2015. febr. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Igen tetszik az Astra.

Mit gondoltok erről?

[link]

Azért nézem dieselbe, mert kevesebbet fogyaszt.

Gondolkoztam még egy H-s Astrán. Érdemes Ott nézegetnem, mármint érdemes lenne egy H-s astra megvétele?

[link]

2015. febr. 11. 20:27
 8/18 anonim ***** válasza:

Ezek első autónak bőven jók!

Nekem már évek óta van jogsim és csak nemrég lett meg az első autóm.

Ezeknél idősebb és olcsóbb is de még ez is jó kocsi nekem kezdésnek.

2015. febr. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Amit linkeltél azok dízelek. Benzinest nézz, városba és városon kívül elég az 1.4 is, de egy 1.6-os lenne a legjobb megoldás.

Akár G akár H Astráról van szó.

2015. febr. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
50%
Ami pénzed megmarad a fogyasztáskülönbségből azt nyugodtan félrerakhatod szervízre :)
2015. febr. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!