Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak a budapesti AAA Autó kereskedéssel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Egy 2006-os 2.2 honda civiket szeretnék venni és nagyon csábító ajánlatot találtam abba a kereskedésbe. Utána olvastam és nagyon sokan szidják de nem tudom, hogy ez változott-e mert elég régi bejegyzéseket találtam ezzel kapcsolatban. Meg ami nagyon biztatónak hangzik a hirdetésbe és egy bizonyos bizalmat ébreszt bennem az az, hogy azt írják teljes élettartamra eredet garancia 7 napig kérdés nélkül visszaveszik és 1 év szavatosságot vállalnak. De ami meg gyanússá teszi az az, hogy tegnap eltűnt a hirdetés HAHU-ról és ma visszakerült ebből arra következtetek, hogy volt egy vevő aki visszatáncolt inkább. Nektek mi a véleményetek?
2016. aug. 21. 01:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Azért itt vannak elég friss cikkek:

[link]

Én nem vennék tőlük, egy kókler társaság.

2016. aug. 21. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 vatafak ***** válasza:
Kerülendő!
2016. aug. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kerüld őket mint a leprát.


Hazudnak mint a vízfolyás akkor is, ha felvásárolnak autót és akkor is, amikor eladnak...


Az élettartam eredet garancia mire odaérsz "jajj elveszett a szervízkönyv de becsszó megvolt" lesz, eszük ágába nem lesz 7 napig visszavenni az autót az egy éves szavatosság pedig CSAK AKKOR él ha te szakvéleménnyel bizonyítod, hogy a hiba már a vásárlás pillanatában fennállt (nincs szakértő az országban aki bármi pénzért ilyen szakvéleményt kiállít).


Úgyhogy el se menj...

2016. aug. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 JohnnyBoy002 ***** válasza:

Én csak a szegedit ismerem ami 1 éve nyílt.


Tavaly vettem egy régi Suzuki Swiftet, de szerencse nem ott.


Oda bementem, kérdezem van e ilyen kocsi, mondták több is. Oda mentem egyedül, már az nem tetszett, hogy nem jött oda velem senki, de egyedül kívülről többször körbe néztem az autókat. 4 darab régi Suzuki volt, 94-től 99-es évjáratig. Mindnek szét volt rohadva az aljuk és a legolcsóbb egy 5 ajtós, 94-es Swift volt, cirka 400 ezer ft-ért, a többi 420 és 450 ezer ft. között volt. De látván az aljukat be se mentem kulcsot kérni, hogy belül is megnézzem bármelyiket is, be pattantam a kocsiba és ott hagytam a boltot.


Később egy 99-es 5 ajtós Swiftet vettem, állapotából ítélve 92 ezer km-rel (nem tudni miben vertek át), 320 ezer ft. volt, 370-ból megúsztam a bulit átírással meg biztosítással együtt. Mai napig szerencsére nem volt baj vele (tavaly szeptemberben lett véve).


A helyi lapban megjelent egy cikk róluk, a cikk írója nem vágta a társaságot, csak tényt közölt, hogy újra nyílt Szegeden nem tudni hány év után, de sok komment érkezett rá amiben jó vélemény egy se volt, rengeteg brutálisabbnál brutálisabb dolgot írtak le. Ebből ítélve pedig kerülendő egy cég.

2016. aug. 25. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Van friss fórum az indexen is. Pont írtak a visszacserélésről, nem volt igaz abban a formában. Az eredet garancia annyit tesz, hogy nem lopott az autó. Ezt azért máshogy is le lehet ellenőriztetni. Egyébként ilyen apróságokkal trükköznek, mint eltűnik a pótkerék, a szerszám a kocsiból, stb. Nyilván ott is vannak jó autók, ne adj Isten még jó áron is találhatsz, mert nagyon szemét módon veszik is, rettenetesen lenyomják az árakat. Szóval nem az autók a hulladékok, hiszen ők is a piacról veszik. Amire figyelj : sok nepper hordja be hozzájuk a kintről megvett szart, mert kp-ben egyből fizetnek. Na, azokkal jobban résen kell lenni.
2016. aug. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Onnan semmit se vegyél, de a többi kereskedéstől se
2016. aug. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!