Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen új autót vennél az...

Milyen új autót vennél az alábbi paraméterekkel 7-7,5 millió forintból?

Figyelt kérdés

- Böszme nagy bálnák kizárva. Kombi se kell. Leginkább egy Golf, Astra méretű 5 ajtósban gondolkozom. Nekem tökéletes ez a méret. 3 ajtós a másik véglet, amit soha nem vennék.

- Dízel motor mindenképp.

- Halogén fényszóró kizárva. Az adaptív kanyarkövető xenon után ha visszaülök halogénes autóba, sötétben úgy érzem, mintha vakon vezetnék.

- Modern multimédia legyen benne, ne egy 15-20 éves autó szintjén legyen: CD-vel, rádióval és slussz...

- Külsőre, belsőre nem kell hogy hivalkodó kinézetű legyen. Inkább a letisztultságot, egyszerű eleganciát szeretem. Az se zavar ha tömegautó és beleolvad a környezetbe.


Tudom, túl sok a kívánság és kevés a pénz... Van már kiszemelt típus, de kíváncsi vagyok ki mit tudna javasolni. Mert lehet van olyan, ami elkerülte a figyelmemet és esetleg nem jött még számításba.


2016. aug. 21. 19:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Mazda 6. Annak a dízel motorja talán jelenleg a legjobb a világon. Erős, nyomatékos, és ahhoz képest, hogy dízel, jól pörög.
2016. aug. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Akik megértették, hogy új autóról lenne szó, azoknak köszönöm!


Igen V40 az egyik kiszemelt típus. Méretben ez még jó nekem. Az i30 nem igazán szimpatiuks. Vezettem is, de valahogy nem jött be.

Mazdát is néztem. A 6-os nekem már nagy. 3-as esetleg... de attól azért félek, hogy elrohad. Állítólag szeretnek rohadni. Ha már új autót veszek, legalább 8-10 évig szeretném megtartani, úgyhogy ez is szempont.

2016. aug. 22. 12:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!