Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szélvédő párosodás. Okok?

Szélvédő párosodás. Okok?

Figyelt kérdés

Tehát reggel mikor megyek van ilyen 15 fok. Bekaocsolom a fűtést. Egyből elkezd párásodni a szélvédő. Utána hiába kapcsolom a hideget. Úgy be tud párásodni pillanatok alatt hogy nem látni ki rajta. Ekkor muszáj bekapcsolnom a légkondit. Az egyből lefújja. Úgy tudok fűteni hogy a légkondi be van kapcsolva és melegre van állítva. Esős időbe még durvább. Télen cseréltem benne pollenszűrőt. Nem igazán lett jobb akkor se.

Pollenszűrőt mindenképp ki kellene cserélnem most szerintem. Valamit mit csináljak még vele? Valami gombátlanítós spray el minden évben kiszoktam fertőtleníteni a legkondit.


2016. aug. 27. 16:52
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

A pollenszűrőt kicserélted, OK. Volt fertőtlenítés? Ha nem, akkor hiába az új szűrő. Lehet nedvesség van a járatokban, vagy penészgomba. Vidd el klímáshoz, hogy pucolják át a rendszert.

Nekem aut. klímás kocsim van, és klíma nélkül is pillanatok alatt lemegy a pára(bár ilyenkor nem kellene lenni párának a kocsiban, szóval valami van a háttérben!)

2016. aug. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!