Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Kerdesem most megyek haza...

A Kerdesem most megyek haza magyarorszagra Vezethetek igy vagy nem? Vagy keves hozza ez a papir hogy mar van jogositvanyom?

Figyelt kérdés
Meg szereztem Sikeresen angliaban a jogositvanyom. Ket papirt kaptam rola egyiken rajta van a jogositvany szamom mindenem masikon pedig hogy mennyit hibaztam.

2016. aug. 31. 14:44
1 2
 11/14 Komuves Kelemen válasza:

nekem is angol még a jogsim, féléve költöztem haza.


megállít a rendőr éjjel a 13. kerületben, kéri a jogsit forgalmit, majd ezt figyeljétek:

nézi-nézegeti az angol jogsimat, egyszer csak megszólal:

- ez OLASZ jogosítvány??!

- hát öö izé nem, ez angol...

forgatja-forgatja, majd rájön, hogy beégett, elköszön és elhajtanak.

a vezetéknevem Olasz tudniillik, és az első sorában a jogsinak(AMI FULL ANGOLUL VAN PERSZE) a vezetéknév áll(surname)

true story


csak azért írtam le, hogy lásd, ennyire vágják a rendőrök itthon a külföldi papírokat. de ha felmutatsz egy fénymásolatot, tutira bünti...

2016. aug. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Kizárólag az átvett, érvényes jogosítvánnyal vezethetsz. Párszor már én is leírtam.


[link]

2016. aug. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Kelemen: Nekem a Valami Amerika c. film rendőrös jelenete ugrott be. :D:D


Kérdező: Ne kockáztass fecnikkel. Majd vezetsz, ha megkapod jogsit.

2016. aug. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Igy van kitudom mar varni azt a kis idot 7 nap mire meg jon. :) Koszonom a valaszokat :)
2016. aug. 31. 20:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!