Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a különbség a normál zárt...

Mi a különbség a normál zárt és a cross sisak közt? Miért olcsóbb a zárt?

Figyelt kérdés
2016. szept. 2. 13:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Pont a zárt a drágább!

Egy zárt sisak 100-250eFt között, míg a cross jóval olcsóbb


Teljesen más igényeknek kell megfelelni a Hungaroringen meg a crosspályán. Egyik ide másik oda való.

2016. szept. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
20ér láttam cross sisakot, 15ér a zártat
2016. szept. 2. 16:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Az sisaknak látszik, ami 15-20.

Arai, esetleg Shoei, meg még 1-2márka van ami igazán jó.


Azonos márkán belül a zárt lesz drágább.


Nemrég a picon vettem 3, ismétlem három ezerért németből hozott lomisból egy öregebb shoei -t, úgy voltam vele ha csak leugrok a boltba, haverhoz, stb. ne a méregdrága fiatal Araim cipeljem(véletlen megkarcolom, stb.)

Inkább egy használt komoly, mint új komolytalan.


Az, meg, hogy zárt v. nyitott attól függ mire kell. Krossz pályára, terepre krossz sisak. Teljesen más elvárásnak kell megfelelni!

2016. szept. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A 15-20 ezres nagyon jo babettára, minnél nagyobb motorra vagy nagyobb igénybevételre veszed annál jobbat érdemes venni, 15-ért pl üvegszálast nem kapsz nagyobb sebességnél nem mindegy nehéz vagy könnyű, nekem az agv jön be, persze boltba menni 30-al szinte mindegy mi van a fejeden de ha elesel rohadtul nem
2016. szept. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!