Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 5 millió forintból új kocsit...

5 millió forintból új kocsit vagy használtat vegyek?

Figyelt kérdés
2016. szept. 3. 20:04
1 2 3
 11/22 Beviz Elek ***** válasza:
100%

Ennyiért nem tudnék autót venni. 2 millió a max amit autóra tudnék szórni :D


Tehát ha 5 millióm lenne kocsira, akkor egy használtat vennék, a maradékot pedig értelmesen használnám fel.

2016. szept. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha csak összvissz 5 millióm lenne akkor nem vennék 5 millióért autót, hanem inkább egy olcsóbb használtat 2 millióért. De például 50 millióval a hátam mögött már befizetnék egy 5-6 milliós autóra, mondjuk egy új Mazda 6 jó is lenne, alkuval szerintem odaadják az alapmodellt ( [link] 6 millióért.
2016. szept. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
69%

Én Toyota Yarist vennék újonnan.

4 millióból kijön

2016. szept. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Ennyiért azért már jó használt autót lehet venni. Szerintem egy nagyobb és jól felszerelt használtat végy, méghozzá egy nagyon jó állapotú használtat. Az sokkal biztonságosabb mint egy új kisautó. Mire kell egyébként és mennyi km-t mennél vele? Városban vagy inkább vidéken közlekedsz többet?
2016. szept. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Vegyél egy használtat ennyiből már nagyon jót kapsz. Ha újat szeretnél akkor kb egy új baleno-t tudnál venni kimagasló felszereltséggel vagy egy vitarát. Én 6,7-ért vettem a 2 èves a4 kombim 140le manuális 6-os és 8000km de tervezem chiptuningoltatni hogy mèg állatabb legyen. Nagy változás volt ez nekem mert eddig focusom volt amit 1,7-ért számítottak be így 5 millióért vettem.
2016. szept. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Ennyiből az én elvárásaimnak nincs új, így marad a használt.

Kérdés neked mik az elvárásaid?

Hiába írom én vennék egy E34-M5 -t 6os váltóval s38B38 nagyblokkal, ha neked nem ez kell.

Van új kocsi 2mFt ért is kérdés megfelel e neked.

Az új kocsi sok dologban jobb egy használtnál, de drágább is.

talán ha leírnád milyen kocsikban gondolkozol mindenki jobban hozzászólna.

Mire használnád?

Mennyit mennél vele?

kombi?szedán?sport?

rwd?fwd?awd?

Benya?dizel?lpg?

klimás?

extralista?

Le,km/h?

fogyasztás ra a kereted?

szerviz költség?(nem mind1 3liter vagy 10 liter olaj megy bele,stb.)

stb...

2016. szept. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Alkuval??? Persze egy 6,7 milliós új autót odaadnak neked 6,0-ért a két szép szemed miatt. :D

A teszkóban is úgy veszed a zsemlét, hogy 15Ft sok, te csak 10Ft-ot adsz érte? :D

2016. szept. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
ALKUVAL. Igen, ha hiszed ha nem az új autó árából lehet alkudni. Itt nem zsömléről van szó mert 5 Ft-ért nem érdemes alkudni hanem milliós tételről.
2016. szept. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy furcsának tűnik, hogy új termékből lehet alkudni. Érthetetlen, de valamiért kialakult egy ilyen szokás, hogy új autóból is lehet alkudni. Sokszor többet, mint egy használt autó árából (hasonló árak esetén is). De ez nem törvényszerű, biztos van ahol semmi alku nincs. De ha már valaki 6 millióért vesz autót, akkor már azt a 5-7 százezret is be szokta vállalni (ha nem engednek az árból) ha nagyon kell neki az amit kiszemelt.
2016. szept. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
5 millióból pár hónapos (6-12) használtat vennék.
2016. szept. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!