Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Papíron nehéz egy adott...

Papíron nehéz egy adott autóba nagyobb motort tenni?

Figyelt kérdés
Tehát jogi oldalára vagyok kíváncsi. "1.1-es helyett mondjuk 1.6-ost akarok" a dolgoz az nehezíti, hogy az egyik motor az 4 hengeres, amit meg bele akarok tenni az 6 hengeres pld. (tipusazonso)
2016. szept. 3. 22:22
 1/6 A kérdező kommentje:
dolgot.
2016. szept. 3. 22:23
 2/6 anonim válasza:

Papiron tényleg nehéz, az engedélyeztetések, újravizsgáztatás meg egyéb ilyen dolgok miatt, plussz minden szerelési munkát, hivatalos, szintén ilyen engedélyekkel rendelkező műhelyben csinálj meg, ami szintén nem kis pénz.

De, a gyakorlatban már láttam olyan bömbölőt, amibe egy 5 literes motor volt, turbóval.

Hogy az mit művelt, az szinte hitetlen, olyan hangja volt,hogy a pirosnál ha megnyomta a tulaj, zengett mindegyik kocsinak a karosszériája.

De minden átalakítást érdemes szakműhelyben, hivatalosan megcsinálni, mert így törvényes!

2016. szept. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Johnny Bravo ***** válasza:
Kell hozza egy vagon papir amik jo dragak is!a bürökrácia útvesztőiben meg sajnos hamar el lehet bukni!Nem tudom ugyan milyen autorol van szo de konnyen lehet hogy csak a papirmunka annyiba lenne amennyit az egesz autó ér...vagy még többe
2016. szept. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 JohnnyBoy002 ***** válasza:

Szerintem azt tedd be inkább a csomagtérbe, előre pedig egy charger motort tegyél, mind2 motor közös hajtásláncon legyen, benzin-diesel vegyes üzemben.


Mindezt pedig magad lepírozod, mert úgy is a KPM-nél dolgozol...

2016. szept. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
1.1es trabantba akarok 992-es wartyogó motort, sokkal erősebb mint az 1.1es, meg 80 lovat abból is ki lehet csavarni. tömeg lóerő meg alapból jó lenne!
2016. szept. 3. 22:44
 6/6 Johnny Bravo ***** válasza:
Jaj te vagy az az almodozo par kerdessel elorebbrol aki egy trabant kaszniba rakott varnyú motorral akar 200-al menni.......akkor a fentebbi valaszom tekintsd semmisnek es a tippem az hogy elore hatra rakj bele 1000-es swift motort mert ugy 300-at is megy!
2016. szept. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!