Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nemrég szereztem meg a jogosít...

Nemrég szereztem meg a jogosítványt. Első autó vásárlásnál tartok kb 400000 ft-ot tudok rászánni. A neten találtam egy Mitsubishi Colt 1.3-as motorral vagy opel astra f-n gondolkodtam még . Szerintetek mi lenne a jobb választás?

Figyelt kérdés

2016. szept. 6. 20:40
 1/5 A kérdező kommentje:

Ezt a két kocsit néztem ki


[link]


[link]

2016. szept. 6. 20:42
 2/5 anonim ***** válasza:

egyik sem éri meg. Ezek ráadásul vannak olyan régiek hogy már rohadnak is.

450-500 ezer körül vannak mk5/6-os ford fiesták, az sokkal jobb ennyiért.

2016. szept. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
okés köszi a választ igen a helyszínen megnézve elképzelhető hogy majd jobban fellelhetők lesznek a problémás dolgok. Sokan mondtak Ford Focust is csak ugye annak jóval borsosabb az ára de ha Fiesta kb 500-ért már található szétnézek a piacon.
2016. szept. 6. 21:14
 4/5 anonim ***** válasza:
ennyiért kapsz fiatalabb citroen xsarát
2016. szept. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Astra F, Corsa B, ezekből kapsz legjobb állapotút ennyiért, és ezeknek a legolcsóbb a fenntartása. Emellett még ott vannak a Polo, Fabia, Ibiza, esetleg Golf
2016. szept. 7. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!