Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Te hogy tudtad eladni az öreg...

Te hogy tudtad eladni az öreg autódat? Ami már nemsokat ért? Mit csináltatok vele? A kissebség megveszi?

Figyelt kérdés
Van egy 21 éves astrám ami még teljesen használható és friss műszaki van rajta. A kaszni nem a legjobb de még bírja a festés megint kopott. A kora és egyéb dolgok miatt le fogom cserélni de kérdés hogy mit tegyek vele. Nem tudom megveszi e még valaki? Bontóba nem kapok érte semmit. Vagy csak én gondolom így? 95 évjáratú. Hogy tudnám anyagilag a legtöbbet kihozni még belőle?
2016. szept. 7. 21:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Friss műszakival 100%,hogy megveszik, és nem biztos,hogy kisebbségi. (bár valószínű)
2016. szept. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
hirdesd meg aztán várd a jelentkezőket, ha nem lesz jelentkező akkor meg vidd fokozatosan lentebb az árat
2016. szept. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Cseréltem! irányárban, ki kit ajánl:én pl szórakoztató eszközre. (kerek lámpás 316 BMW volt~22 vesen)
2016. szept. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Friss műszaki az tuti segít az eladásban.
2016. szept. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nézd meg hogy mennyiért mennek a tiedhez hasonló évjáratú,felszereltségű és állapotú darabok,aztán lődd be az árat és várj.

Ha nagyon semmi,akkor vidd lejebb.


Vagy akár be is számíthatod ha kereskedésből veszel másikat,és akár még egész jól ki is jöhetsz belőle.

2016. szept. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Bontó ingyen veszi át, ami nagy szó, de a műszaki végéig te is eljárkálhatsz vele. 100-150.000 forintos autónál már lassan nem éri meg kifizetni az átírási díjat, 20-30.000 forintért meg gondolom nem akarod adni. Egyrészt magas az autóvétel adminisztrációs költsége - másrészt a külföldről behozott használtautók nagyon lenyomják a hazai árakat. Plusz ha jól értem a te autódra azért mégiscsak kéne költeni, Opelből kiindulva ha a kasztni "nem a legjobb" jelző, nem sok jót jelent. Esetleg márkaratársaknak lehetne érdemes eladni donornak, de mivel elég gyakori típus, őket sem valószínű, hogy érdekelné.
2016. szept. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom, nekem eddig csak 1-2 éves céges autóim voltak.
2016. szept. 8. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Hirdesd meg, és elviszik!Párom 30 éves 1.6D Renault -ját is elvitték, de csak a friss műszaki miatt.Kőműves brigád jár vele.
2016. szept. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Megveszik majd melós autónak. Keményítsd meg a szíved és add fel a hirdetést. Anyagilag ne akarj "jól járni", ez már nem az a kategória.
2016. szept. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Meghirdeted annyiért, amennyiért gondolod, aztán vársz. Ha nem jönnek a telefonok, akkor engedsz az árból.
2016. szept. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!