Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nagy sedan vagy nagy SUV,...

Nagy sedan vagy nagy SUV, melyik jelent nagyobb presztízst?

Figyelt kérdés
Úgy értem,hogy pl. X5 vagy 7es BMW, Audi Q7 vagy A8,Lexus RX vagy LS.A SUV vagy a sedan jelent nagyobb presztízst?Teljesen ugyanaz az évjárat és hasonló felszereltség.
2016. szept. 8. 01:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Nézd, ez az első, amit meglátnak, amikor közeledsz, mármint a kocsi márkáját.

Kiszállsz, meglátnak téged.

Ahogy közeledsz az illető felé.

Ahogy megszólalsz.

Ahogy az adott témához hozzáállsz.


Legyen ez bármilyen találkozó, ugye érezhető, hogy a

presztízst hány helyen tudod lerombolni :)

Arról nem is beszélve, hogy egy üzleti találkozónál

visszafelé sülhet el a dolog: "ez a csóka a rajtam

hasonlókon szedte meg magát, én nem fogom etetni", és

máris ugrott az üzlet.

Puncivadászathoz viszont bármelyik általad felsorolt típus megteszi.

2016. szept. 8. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A SUV-ok sokkal feltűnőbbek már messziről is, egy teljesen laikus ember is kiszűri. Viszont úri emberek körében nem feltétlenül jelent nagyobb presztízst, sőt... Bár manapság az ember ha egy high-tech autót akar, sajnos a SUVok között kell nézelődnie (lásd Audi Q7, Volvo XC90).

A sedanok, vagy szlengül a bálnák, sokkal elegánsabbak, és a trió tagjai elég visszafogottak is, semmi csicsa meg ilyesmi. Viszont kitűnnek már egyszerűen a méretükkel is. Egy A8-asnak a s3gge tuti kilóg a parkolóból, meg szélesebb is a többi autótól. De a presztízse is nagyobb, komoly emberek járnak felsőkategóriás autókkal, nézd csak meg, a legtöbb ország minisztere, vezetője is ilyenekkel jár, nem SUV-val, pedig a SUV-ba lehet könyebben be lehet ülni.

2016. szept. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!