Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mazda 3 vagy Opel Astra újan?

Mazda 3 vagy Opel Astra újan?

Figyelt kérdés
Első új autómat venném, nagyon sokáig megtartanám, mostani is 25 éves, csereérett lett. Benzines Mazda és benzines Astra K között vacillálok, annyira sajnos egyik márkát se ismerem... Melyik jobb autó műszaki és megbízhatóság szempontból? Az ára közel ugyanannyi a két autónak.
2016. szept. 8. 13:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Mazda 3
2016. szept. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Alapból a K Astra-ból csak az 1.4-es 100 lovas a szívó motor,a többi mind turbóbenzin.


Megölte az európai autógyártást az idióta EU-s kibocsátási norma,nem véletlen haltak ki a szívóbenzinek.

A kisköbcentis turbóbenzinek pedig max papíron szépek,de hogy 10 évnél tovább nem bírják,az fix.

2016. szept. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%
A mazda meg pont lesz*rja a kis köbcenti+turbó divatot.
2016. szept. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
59%
Mazda 3, ez nem kérdés ha hosszú távra tervezel.
2016. szept. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
42%
Astra
2016. szept. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Astra K egyértelműen. De csak akkor ha nem a legfapadosabb alap felszereltséget veszed belőle.

Innovaton felszereltség és legalább a LED-mátrix fényszóró + a legmagasabb Intellilink rendszer, ami alatt szerintem nem szabad megvenni. Nem véletlenül lett "az év autója".

1.4T motorost már vezettem. Ez már szerintem elfogadhatóan megy. Én egy 1.6T 200Le-s példányra pályázok. Körbe jártam én is már nagyon sok típust, hogy milyen alternatíva lehetne, de mindig a K Astránál kötök ki, mint legjobb választás. Igaz ez valamennyire szubjektív is, mert kívül-belül nagyon tetszik a formája az 5 ajtósnak. Az utcán is már egyre többet látok belőle és mindig megnézem.


Ha az ilyen extrák már nem férnek bele a keretbe és valami alsóbb felszereltségűt néztél, annál lényegében szerintem mindegy melyiket választod. Válaszd azt, amelyik jobban tetszik!

2016. szept. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Most komolyan össze akarsz hasonlítani egy kényszer szülte vacak 1.4 turbóbenzint egy 1.5 vagy 2.0 szívóval?


Ha mindenképp az Astra,akkor az 1.4 szívó,de az meg nem egy izom.

2016. szept. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
48%

Bár az is elég szegénységi bizonyítvány hogy lepontozgatsz valakit azért mert nem a te szájízed szerint válaszol.


Nem igen hoztál érveket a Mazda3 ellen,csak leírtad a magadét,a többit meg lepontoztad.

Gratulálok.

2016. szept. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
66%

"Melyik jobb autó műszaki és megbízhatóság szempontból?"


Megbízhatóság és a teli extrázott turbó benzines 1.4-es astra hogyan fér meg egymás mellett???


Lehet hogy jobb az astra meg több minden csili vili izét lehet bele rendelni meg jól megy az 1.4turbó, de én személy szerint a biztosra mennék.


Mazda 3-at fel lehet extrázni, navi abban is van, pótkerék(!), xenon/led ott is van. Plusz van egy manapság jónak számító kormány, váltó, motor összetétel.

2016. szept. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Szívómotoros Astra érdekel csak.
2016. szept. 8. 20:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!