Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes lenne feltennem a...

Érdemes lenne feltennem a téli gumikat erre az útra?

Figyelt kérdés

Volkswagen Golf IV-em van, jelenleg 18-as alufelniken, ültetéssel.

Többnyire egyedül használom, így nekem maximálisan megfelel, de egyébként 4-en is kényelmes.

Viszont 5 emberrel már néha beleér ha huppanó van,és olyan a sebesség.

Hétvégén a családunk barátait kellene levinnem 300 km-re, pontosan 4 embert, közülük 2 túlsúlyos, és mint írtam 5 átlagos súlyú emberrel már beleszokott érni.

A téli 15-össel nincs semmi gond, az sehogy sem ér bele, csak kérdés,hogy érdemes e feltenni?

Többnyire pályán megyünk, és gondoltam rá,hogy a külsőben eldöcögök 120-al, akkor nem lesz gond.

A télieket a tapadás miatt nem akarom feltenni, meleg is lesz még, és a mostanihoz képest elég vékonyak is.(egyébként 0 km-es új gumik)


A visszaúttal nem lenne gond, amikor már egyedül jövök.


2016. szept. 15. 06:58
 1/4 anonim ***** válasza:
felesleges. ahogy írtad, csak a huppanókban ér bele néha. Annyit kibírsz. A téli gumit még vagy két hónapig nem kell feltenned.
2016. szept. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem kell feltenni, hagyhatod fennt nyugodtan. Legfeljebb ahol rossz az út, visszaveszel a tempóból.
2016. szept. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A téligumit ilyen melegben egy ilyen hosszú úton azonnal hazavágnád (nem lenne használhatatlan, épp csak gyengébben tapadna téli viszonyok közt, mint egy nyári).
2016. szept. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
csak mint tudjuk a jó magyar utaknál vannak váratlanul hirtelen fellépő huppanók amiket szinte nem lehet elkerülni...
2016. szept. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!