Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri ennyiért megvenni?...

Megéri ennyiért megvenni? Vagy inkább csak a baj lesz vele?

Figyelt kérdés
147-es Alfa Romeo 1.6T 105 és 120 Lóval. 2004-2005 körüliek vannak 750.000 Ft körül. Milyenek lehetnek? Motorilag, fogyasztás?

2016. szept. 17. 07:25
 1/5 Johnny Bravo ***** válasza:
16%
Nem szabad veluk foglalkozni!Betegágy mind!Ha esetleg mégis kifognal valami jót,ami szinte kizart,akkor lehet rosszul leszel a városi minimum 11-12literes fogyasztastol,ami egy 1.6-os motortol több mint sok és cserébe még csak nem is megy!
2016. szept. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hogy érted, hogy nem megy?? Azért már egy 120 lovas megy az 1200kg-al, szerintem legalábbis.
2016. szept. 17. 08:38
 3/5 anonim ***** válasza:

Az 1.6 TS motor tényleg tud kényes lenni, és városban eszik is rendesen. Hibák gyakran jönnek elő ennél a típusnál meg a 156-nál, de annyira azért nem mondanám vészesnek. Bár az is tény, hogy a motorkonstrukció elég rossz, sokszor fordul elő motorcsere sajna.

Alfából csak 159, vagy az utáni típusokat vennék. Vagy ha mégis a régebbi generáció, akkor dízel. A dízel motorokat elég jól eltalálták, kivisznek a világból ha gondoskodnak róluk.

2016. szept. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vagy inkább csak a baj lesz vele.
2016. szept. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Neked kell tudni, hogy mennyi lóvéd van. Ennyiért megveszed, aztán elviszed egy Alfa szervízbe, javaslom Ausztriát, ott átnézeted és rendbe rakatod. Attól kezdve nem lesz gond vele, ha normálisan használod. Sokan megveszik az Alfa-t, de nem akarnak, vagy nem tudnak rá költeni, pedig az itthon használt példányok eléggé szétvannak csapva, amit felkellene rendesen újítani. Nekem csak Alfa-m van, pár éve vettem egy új szériás 166-ot, olcsón vettem, kivittem és külföldön rende rakattam, 3 milkát ráköltöttem a rendbehozatalára, de attól kezdve hiba nélkül tette a dolgát és élvezet volt vele közlekedni. Oké, normál embernek nem ér ennyit, hogy megveszi 2,5 millióért, 3-at még rákölt, mivel soha nem térül meg, de nekem nem arra kellet, hogy majd megtérüljön, hanem arra, hogy rohadt sokat kell autóznom, és kényelmes, élvezetes autót akartam, az Alfa pedig az. Hamar rájöttem, hogy a 3.2-es V6-os motor erős az elsőhajtásnak, újra külföld és alászabták a quattro-t, azzal életre kellt. Drága, sokat fogyaszt, igányes, kényes, kell hozzá a lóvé, de nekem ez volt a szempont, mármint nem a fenntartás-fogyasztás, hanem az élvezet. Ha te így kezded, hogy fogyasztás, akkor nem a te autód az Alfa.
2016. szept. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!