Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyiket ajánljátok és miért...

Melyiket ajánljátok és miért ezek az autók közül? Ha lehetne írnátok mindről pár szót mit kell tudni róla?

Figyelt kérdés

Opel Vectra B

Renault Thalia

Seat Cordoba

Mazda 323F


kb 500 000 van az autóra + átírás és elmentem kipróbálni hogy jó pár autót . A legfőbb szempontom a kényelem és hogy szervós legyen . ennyi pénzért kb ezeket találtam amiket beleültem és kényelmes volt . A mazda volt a legkényelmesebb mind közül lehet azért mert csak azt néztem kombi típusban . Tudnátok írni mindegyik autóról pár szót kérlek mit kell tudni róluk műszakilag esetleg személyes tapasztalat stb ?



2016. szept. 22. 16:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Japánt vegyél ha nem szeretnél szervízlakó lenni,a próbakör se 200 méteres legyen,de legjobb ha vásárláshoz elkísér valami szaki,ezzel egy csomó gondtól megkíméled magad..
2016. szept. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

-Vectra. Nincs vele tapasztalatom. Rozsda szereti ezt is még

-Thalia(volt nekem is 1, meg Apóséknak is az van). Egyszerű autó, nincsenek szériahibái(csak a 16v-nél a trafó, de azt már úgyis cserélték). Jól megy(könnyű), és jól fogyaszt. Belül pici.

-Cordoba. nincs tapasztalatom, de elég elavult technika, gyakorlatilag Golf3.

-Mazda. Most az egyik kocsink ilyen. Strapabíró, egyszerű. Kényelmes, hatalmas belül, de kicsit kemény a futómű, illetve rossz a zajszigetelés. 1,5 jó motor, de nem fogyaszt keveset.

Ha méretileg elég a Thalia, akkor én lehet azt venném. Nagy eséllyel kapsz magyarországit, ami nem kerülte meg a földet, és nem eszi a rozsda.

2016. szept. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
#2-es ? A Thaliahoz képest miért lenne elavult technika a Cordoba ? Egyébként ha Thalia, akkor a Clio is kényelmes kéne, hogy legyen a kérdezőnek. Azok sem rossz kis kocsik. A 323 a legjobb, de az is erősen hajlamos a roszdásodásra. Ha van egy ép példány, olyat lenne érdemes venni. De kombi Mazda 323F-ről még nem hallottam.
2016. szept. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat ! ment mindenkinek a zöld ! Ez a kombi típusa : [link]


[link]


ez a sedan típusa pedig nem ? És a thalia az túlzás hogy kényelmes de még tűrhető messze a mazda tetszik a legjobban és az is volt a legkényelmesebb csak nem tudom menyire jó autó szabad e néznem ilyet és fájdítanom a szívem vagy mind rémesen rosszak de akkor ezek szerint nem és nézelődhetek nyugodtan !

2016. szept. 26. 15:30
 5/16 anonim ***** válasza:
A képen egy ötajtós, ún. hatchback látható. De mindegy, ezt csak mondom. Jó a Mazda, tényleg, de a rozsdára figyelj.
2016. szept. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 BiTOPro97 ***** válasza:
Mazda, a három másik nagyon felejtős.
2016. szept. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 BiTOPro97 ***** válasza:
Mazda, a három másik három nagyon felejtős.
2016. szept. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
És pénzben kb reálisan számolok ? Vagy ennyi nem lesz elég ? Nem kell nekem patyolat autó de azért ne essen szét 10 kilométer múlva .
2016. szept. 26. 18:18
 9/16 BiTOPro97 ***** válasza:

A Mazdát jól átnézve ez ma már elvárható. Főleg ha márkaszerviz által vezet szervizkönyves is. - persze nem lehet megmondani, milyen hamar találsz ilyent. Más japán autókat is közéve, meg a jól vezető női tulajdonosok, és sokat jobb utakon futottakból, nem a hazaikon, azért ez megtalálható.


Használ autó vásárlásnál mindig át kell nézetni szerelővel. Autópiacokon is található ilyen, festékvastagság mérővel.


Én azt a álláspontot érzem magaménak, hogy használt autót hozzáértő, megbízható és leinformálható szerelőhöz és azzal vegyen az ember.

2016. szept. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Édesapámmal fogok elmenni autót venni ő is a mazdát javasolta ő autószerelő végzetségileg bár sose dolgozott benne . Vele is fogok elmenni megnézni az autókat amiket kinézek . És vehetek nyugodtan külföldi okmányost is ? Mert főleg azokat találtam de ezektől sem kell megijedni szal nyugodtan elmehetek megnézni ?
2016. szept. 26. 19:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!