Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyiket ajánljátok és miért...

Melyiket ajánljátok és miért ezek az autók közül? Ha lehetne írnátok mindről pár szót mit kell tudni róla?

Figyelt kérdés

Opel Vectra B

Renault Thalia

Seat Cordoba

Mazda 323F


kb 500 000 van az autóra + átírás és elmentem kipróbálni hogy jó pár autót . A legfőbb szempontom a kényelem és hogy szervós legyen . ennyi pénzért kb ezeket találtam amiket beleültem és kényelmes volt . A mazda volt a legkényelmesebb mind közül lehet azért mert csak azt néztem kombi típusban . Tudnátok írni mindegyik autóról pár szót kérlek mit kell tudni róluk műszakilag esetleg személyes tapasztalat stb ?



2016. szept. 22. 16:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Külföldről elég olcsón be lehet hozni a régebbi, alacsony EURO szabványnak megfelelő autókat. Érdemes azonban előtte megnézni, mennyiért mennek kint a hasonló autók és kicsit számolni, mert csodák nincsenek. Az osztrák autókra nagyon jellemző a rozsda, egy mazdánál különösen. Az olasz autó nem rozsdásodik, de nem lesz olyan precízen vezetett szervizfüzete sem. Mindent összevetve érdemes lehet megnézni, ha a leírás, képek és telefonos egyeztetés után is szimpatikus az áru. De kalkulálj a magyarításhoz szükséges összeggel.
2016. szept. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 BiTOPro97 ***** válasza:

Nem z olasz tiszta rozsda a sós és párás levegőtől, és osztrák pedig nem, mert kapott autómosás mellett, alvázvédelmet is? ;)

Tény osztrákoknál euro normák szerint szórják ki az autókat, amit már holland sem visz el, az fittyinges is lehet. Mert Európába eladhatatlan, de Afrikába meg drága.

2016. szept. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
nem bizony ! Az olasz autók havat, sózott utakat nem nagyon láttak, szemben az osztrákkal. Egyébként kérdezz meg egy neppert, ha kételkedsz benne.
2016. szept. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 BiTOPro97 ***** válasza:
Hát Ausztriában annyira nem lehet sózni, hogy hajnalban inkább essen pofára az ember, mint sem a természet károsodjon. Ja és már sok-sok éve így van. Nem is lehet ere sót kapni, csak azt a murvás keveréket. - de az meg azért nem szórják, mert az meg koszos hatást kelt.
2016. szept. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Maga a külföldi okmányos autó lehet jó, de az a baj, hogy a legtöbbet úgy akarják Neked eladni, hogy a Te nevedre töltik ki a kinnn kapott adásvételit, meg minden papírozást a Te nevedben csinálnak. Így ők teljesen kimaradnak az üzletből. Ha minden jól alakul az autóval, akkor ez elvileg nem gond(bár törvénytelen), de ha véletlenül 2 nap múlva kileheli a lelkét alattad, vagy később kiderül, hogy a behozatalkor visszatekerték az órát, akkor a felelősség a Tied lesz, hisz ők nem szerepelnek semmilyen papíron!

Szóval vagy itthonit keress(és ha lehet, kerüld az M/N-es rendszámosokat, amiket mindenféle kamuszöveggel hirdetnek, a valóságban meg most jött rá szegény vevő, hogy egy visszatekert, agyontákolt szart vett), vagy külföldi papírosat, de úgy hogy rendszámoztassák le e nevükre, aztán Te megveszed akkor tőlük!

Én végigjátszottam már sok verziót, csak jót akarok, hidd el!

2016. szept. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

1-2 értelmesnek tűnő autó(szerintem). Ezek mondjuk 4 ajtósak, de őszintén szólva a többi számomra érdektelen lenne. Olyan szövegeket olvasni, hogy még most is röhögök... Friss N-es rendszám, de azt írja, kinőtték! :)


[link]


[link]

2016. szept. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!