Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez így szabálytalan, egyirányú...

Ez így szabálytalan, egyirányú többsávos?

Figyelt kérdés
Adott egy egyirányú többsávos,ahova kimennénk egy kapubejáróból,de csak hátrafele tudunk,így logikusan legalább 1métert forgalommal szemben kell tolatni,hogy kiérjünk,ez így szabálytalan?Mert tolatva így szerintem máshogy nem is lehetne kimenni.
2016. szept. 23. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Egyirányú úton tolathatsz ha parkolóhelyre állsz be vagy onnan állsz ki.
2016. szept. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Álljál ki tolatva, semmi bajod nem lesz.
2016. szept. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem a dolgot. Milyen szögben áll az a kapu az úthoz képest? Miért nem tud úgy kanyarodni, hogy helyes irányba állj?
2016. szept. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
34%

Első nem a kérdésre felel, mégis 100%-on áll. Érdekes. Nem parkolóhelyet keres, hanem ingatlanról jönne ki.

Az lehet a gondja, hogy akkor a menetirány szerinti bal oldalra kanyarodik ki, de az nem szabálytalan.

2016. szept. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4


Az ingatlan is parkolóhely ugyanúgy mint busszal avgy kamionnal a egy cég belseje és nem mindig van esélyed benn megfordulni ezért tolatva jössz ki, akár egyirányú útra is.

2016. szept. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezt most miért írod? Tudok olvasni. Nem parkolni akar a kérdező, hanem kitolatni. Te meg parkolást írtál. Ha már a kocsi vége kint van, kanyarodhat a helyes irányba, akármelyik oldalára az útnak.
2016. szept. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
44%
De ezért írtam, hogy akár be akár kiállásnál lehet tolatni egyirányú úton, szóval csak nem tudsz olvasni.
2016. szept. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!