Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autós fedélzeti kamerát...

Milyen autós fedélzeti kamerát használtok?

Figyelt kérdés
Kamerát vennék, mert több necces helyzetem volt már, aminek koccanás is lehetett volna a vége, és minden esetben az "elkövető" elviharzott, vagy "észre sem vette" kategória volt. Milyen kamerát ajánlanátok, vagy ki mit használ?

2016. okt. 5. 11:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Tavaly vettem egy Overmax 06-ot. Kisebb kutakodás után 10-ért rendeltem a Jófogáson.

Nappali körülmények között szépen dolgozik. Hááát, az éjszaka inkább az elfogadható kategória. Nem tudom, hogy mennyit szánsz rá, de én ezzel elégedett vagyok. Nem csodát vártam tőle és nem is jútúbozok, szóval a célnak pont megfelel.

Az ilyen kamerákat szokták reklámozni az IR ledekkel. Nah, ez kb. olyan mint a fényképezők megapixelei. Sötétben, szobában kipróbáltam így a kamerát. Semmit nem csinált. Viszont autóban használhatatlan volt. A szélvédőről visszatükröződik és elvakítja a kamerát.

Összességében hozza amit kell és egy éjszakai balesetnél is kihámozható a felvételekből, hogy mi történt. Szerencsére erre még nem volt szükségem. :)

Ha van egy szimpatikus kamera számodra, akkor arról tuti találsz a neten teszt felvételek.

2016. okt. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én SJCAM 4000-et használok. Teljesen jó, leolvasható a rendszám (egyetlen és legfontosabb feltétel legyen egy kameránál!!!!).


Éjszaka is vállalható felvételeket csinál, nappal tökéletes. És olcsó.

2016. okt. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Beviz Elek ***** válasza:

Blaupunkt DVR BP 2.0

Amire kell bőven elég, olcsó és nem megy tönkre 2 hét után.

2016. okt. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

SmartCommander FHD

majdnem 2 eve nyuzom, nagyon jo minoseget vesz fel, este is olvashato a rendszam

a hangfelvetelt ki lehet kapcsolni (nalam fontos mert soxor szitkozodok vezetes kozben)

32 gigas kartya jott vele, egyhuzamban fel tud venni legalabb 8 orat anelkul hogy ujra kelljen irnia a regi fajlokat

egy gombnyomas menet kozben es az aktualis videot elmenti (en 3 percesre allitottam be, vagyis minden 3 percben uj fajlt kezd)

ez a funkcio nagyon jol jon, amikor vmi csoda jarmu megy el elottem, vagy cicababa setal at a jardan, csak megnyomom a gombot es otthon nagy kepernyon visszanezem, konnyu megtalalni a fajlt mert datum/ido-vel menti el, plusz egy kis lakatot is tesz a neve melle

a kabel ami jott vele eleg hossszu, amit elvezettem a tetokarpit, elso oszlop, szonyeg alatt, es ugy a szivargyujtoig

nagy melegben a cuppanos kupak leugrik a szelvedorol, es elofordult mar, hogy menet kozben az olembe esett a kamera de ritka

en a tukor moge helyeztem az uvegre, vezetes kozben egyaltalan nem zavar, nem takar ki semmit a latoszogembol


ilyen jo kepet vesz fel (ovatosan, a video balesetet mutat...)

https://www.youtube.com/watch?v=JrtYCx5QEvU

2016. okt. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én egy (akár régebbi, de min. 720p-be rögzítő) androidos okostelefont ajánlok Dailyroads Voyagerrel; legolcsóbb, leginkább testreszabható, és jó minőséget vesz.
2016. okt. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!