Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Németországból sárga piros...

Németországból sárga piros vagy P-rendszám?

Figyelt kérdés

Sokat olvastam mar a nemet autobehozatalrol egyszer en is hoztam be nem is olyan rég es a tudtok szerint ha lábon hozod egyetlen megoldás van ami biztos szabályos a piros rendszám.

Ez azonban nekem 290€-ba került nemrég amit szeretnek elkerülni ha legközelebb megyek.

Van egy olyan variáció a fejemben hogy elvileg a sárga rendszám csak németben jo a P-rendszám pedig állítólag csak itthon.

Akkor ha veszek egy sárga rendszámot ami jóval olcsóbb ugye tudtommal 20€ es viszek magammal egy P-rendszámot (családomban van egy autókereskedő így az is van) es németben használom a sárgát ahogy pedig beérek az országba felteszem a P-rendszámot Ja es persze a köztes országot (Ausztria Csehország Lengyelország Szlovákia) legtöbb esetben ugye Ausztriát pedig valahogy ki húznam a sárga rendszámmal.

Szerintetek hogy tudom hazahozni a lábán ugy hogy elkeruljem a draga piros rendszámot de mégse vallaljak nagy kockázatot?



2016. okt. 8. 13:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Igen az a gond ezzel, hogy hozni is fog. Mert ezt adjak ki nekik, ok meg vegrehajtjak. Hiaba perled vissza az egeszet, mert barki barmit mond, a sarga rendszam torvenyes, ha tetszik nekik, ha nem. 5 napig mindenkepp. Csak az adott helyzetben te szivod meg.
2016. dec. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
Igazad van. De menteni kell a menthetőt . A nekik kiadott rendelkezés valószínű korábbi mint a Debreceni b. 2016. 04. dátumozású elmarasztoló ítélete a Magyar Hatósággal szemben és azt átadva lesz mérlegelési lehetősége. Ha mégse akkor van felettese .
2016. dec. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
5 napig érvényes és ha van rajta műszaki csak úgy adják ki !
2016. dec. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Mondjuk igaz, nem szabad hagyni magad. Ha valoban el ez a rendelkezes, itelet, hasznalni kell.
2016. dec. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Mindjárt keresem !
2016. dec. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
2016. dec. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Ez egy precedens ítélet !
2016. dec. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!