Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson schwalbe vagy simson...

Gyuri1945 kérdése:

Simson schwalbe vagy simson s50/51 a jobb?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Am kategóriás jogsihoz szeretnék segédmotoros kerékpárt venni. A kettő közül melyik a jobb? Tudtok jobbat ajánlani? Köszi a válaszokat.

2016. okt. 10. 21:21
 1/3 anonim ***** válasza:

S51 Igényli a törődést de meg is hálálja hiszen sokkal megbízhatóbb és kevesebbet is fogyaszt mint ezek a mai 50-es turmixgépek

Ne tévesszen meg hogy a sok parasztgyerek széttekerget rajta minden állítócsavart amit csak talál majd idejön szidni a simsonokat XD

2016. okt. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem volt Schwalbem,és van S50-esem is,egyikre sem tudok rosszat mondani,amit hozzátennék,amelyik szimpatikus neked,azt válaszd,a paraméterei jól egyformák,fogyasztás különbség sem nagyon van,a Schwalbe nagy előnye az állandó ventillátoros hűtés,de nekem nem melegedett túl az S50 sem menet közben sosem.A törődést mindegyik meghálálja!
2016. okt. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Előző hozzászólónak mondanám, hogy a schwalbe-kat S51 es blokkal is szerelték, (enyémben S51B van) és nagyon hálás kis gépezet ha az ember figyel rá. Én mindenképpen 1 későbbi schwalbe-t ajánlok, mivel nem leszel saras etc. Tuningolni úgy lehet mint a többit de nem érdemes.
2017. márc. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!