Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Felni felújítás tél előtt?

Felni felújítás tél előtt?

Figyelt kérdés

Friss verdához járt egy nagyon nem friss (alu)felniszett, rá való nyári és téli gumikkal, a nyári fél éves, a téli 1. A felni kezd elég ramaty állapotú lenni (nem csak kívülről) rohad le a festék, 1-2 padkázás is van, stb. Mivel mind a 8 gumi szinte új, nem akarnék másik (alu)felnit venni, viszont bárhol kerestem, alig találtam olyat, ami méretben pontosan megegyezik a mostanival (6j x r15 et31) és rendesen néz ki. A jelenlegi formára tetszetős, ezért gondoltam rá, hogy fel kéne újíttatni, vagy esetleg venni egy béna lemezfelnit télire (azt könnyedén találtam), hadd egye azt a só. Már ha fog esni idén a hó, vagy valami. Mert tavaly nem volt jellemző. Mindegy, szóval e két lehetőség között vacilálok. Mivel a probléma esztétikai, inkább vágyom szép alufelnire egész évben mint randa acélra még randább dísztárcsával, de nem tudom mi a jobb választás.


Még egy kérdés, hogy a 195/65-ös gumi rámegy 6,5 széles felnire is?


Nem szeretném, ha változna az et szám, ha a szélesség sem változhat, mert akkor tudtommal látszatra kijjebb vagy beljebb kerül a kerék. Pontosabban nem szeretném, hogy beljebb kerüljön.



2016. okt. 11. 18:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Párom régen felniket újított fel, polírozott.

Manapság egyetem miatt nincs rá ideje. Utolsó munkája egy minire OZ felni volt, 20 küllős.

A tulaj bevitte "hivatalos" műhelybe aztmondták olyan ergya állapotban volt(olyan volt), hogy inkább vegyen újat, ha mégis megér annyit 90 alatt nem állnak neki.

Én maszkoltam tudom, hogy sok munka volt vele ő 40ért csinálta meg (csak homokfúvóval fért a kisebb helyekhez)


Az igényes munkát ki kell fogni, sokan nem vesződnének vele ennyit.

2016. okt. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!