Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » "B" kategóriás jogosítványnál,...

"B" kategóriás jogosítványnál, milyen orvosi vizsgálat van?

Figyelt kérdés

Most megyek először ilyen vizsgálatra, most kezdtem a jogsit.


Köszi a segítséget!


2016. okt. 13. 16:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Színlátás, látásélesség mindenképpen van. S egyebektől is függővé teheti az orvos a papír kiállítását, az esetleg ismert betegségeid függvényében.
2016. okt. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Vérnyomás mérés, hallgatózás, látás mérése fél szemekre, reflexek, színlátás baboskönyvvel és esetleg a kórtörténeted alapján még lehet valami ha van olyasmi.
2016. okt. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Tőlem megkérdezte, hogy van-e betegségem és miután nemmel válaszoltam átadtam a 7000 forintot és ő meg átnyújtotta a papírt. Ja, amíg az asszisztens írta a papírt, mutatott egy színes pöttyökből álló számot, és kérdezte, hogy milyen szám.

De állítólag van olyan doki, aki komolyan veszi.

2016. okt. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálam csak vérnyomásmérés és színlátás volt.
2016. okt. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
28%
Végbéltükrözés,szövetminta,IQ teszt
2016. okt. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És a háziorvos megtudja csinálni a vizsgálatokat, vagy beutalókat ad?
2016. okt. 14. 07:40
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezeket ő megcsinálja ott, ha van valamivel gond pl szem stb akkor elküld szemészetre oda nem kell beutaló csak időpont, szívvel beutal kardiológiára stb. és addig nem ad papírt amíg nem hozol onnan papírt. Nekem a szememmel volt így. Illetve mivel régen voltam vérvételen adott oda is, de ezt ráértem később megcsinálni.
2016. okt. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszát!

Ma voltam a vizsgálaton, színvaksági vizsgálat, táblás vizsgálat, és vérnyomást mért.

2016. okt. 14. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!