Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van olyan kocsi aminek látom...

Van olyan kocsi aminek látom az orrát miközben vezetek?

Figyelt kérdés
Új vagy picit regebbi teljesen mind1
2016. okt. 16. 10:58
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Nem kell ilyen lényegtelen dolgokkal foglalkozni :)

Érezni kell az autót, nem látni. Majd a rutinnal ez kialakul.

Az új Toyota Hilux-nak olyan a vezetési pozíciója, hogy mind a négy sarkát látni, ha nincs rajta felépítmény. De ettől függetlenül hiába látod az elejét meg a végét, nem fogsz tudni vele parkolni. Mivel nem látod mi van közvetlenül előtte meg mögötte. A másik meg, hogy személyautóhoz képest nagyon nagy ívben fordul, sokszor kell Y-al beállni vele egy parkolóhelyre.

2016. okt. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésedre válaszolva: Van!

Például a kétszemélyes Smart. Attól jobbat nem találsz. Esetleg valamilyen kisbusz, ahol a kormány előtt már csak egy lemez van...ott is látod a kocsi elejét.


Gúglizz be néhány kisbuszt, vagy Smart-ot.

2016. okt. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy csak alacsony vagy? Állítsd magasabbra az ülést vagy ha már nem lehet akkor rakj magad alá egy kispárnát.
2016. okt. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk vw passat kombink van, abban is látom a kocsi elejét, ha úgy állítom az ülést (159 cm vagyok), de jól írták, hogy nem látni, hanem érezni kell. Az már régen rossz, ha ezen múlik, hogy valaminek neki mész-e. Parkolásban én sem vagyok biztos, de ezen pont semmit nem segít az, hogy látom-e az elejét vagy sem. Ha az elején rossz ívet választok a parkoláshoz, akkor így is, úgy is javítanom kell, azt meg anélkül is lehet tudni, hogy pontosan látom-e, hogy neki megyek a másiknak.
2016. okt. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
1#: Valami nagy méretű autó kellene neked, amivel megtanulsz vezetni pl: Passat kombi. Mert aki megtanul ekkor autóval normálisan közlekedni az tud maj egy Smartal is. Ez a dolog fordítva nem működik, csak azt éred el vele, hogy félni fogsz a megszokottnál nagyobb kocsik vezetésétől. Nagyon sok családtagomnál és ismerősömnél tapasztaltam ezt. Kivételek mindig akadnak persze
2016. okt. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!