Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 400 ezer forinttal érdemes...

400 ezer forinttal érdemes belevágni ebbe az autóba?

Figyelt kérdés

[link]


szerintem 200-ért el tudom hozni még 50 ezer az átírás és 150-ből megoldható hogy működőképesen menjen az autó vagy ne is merjek ilyen régebbi típusú kocsit nézni ? Viszonylag nagyobb kocsit nézek mert két gyerek van és rengeteg kell őket jobbra balra edzésekre nagyszülőkhöz hurcolnunk és kell egy kocsi. Nem nagy távokra lenne használva sose menne 20km-ernél messzebb az otthonától vagy ezek a kocsik még ehhez se elég megbízhatóak ?



2016. okt. 23. 18:49
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
és itt van a kocsi tőlem 10 km-erre szóval ezért se szőrnyű
2016. okt. 23. 18:50
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem szimpatikusnak tűnik, bár azt a 267 ezer kilométert én keveslem. Mindenféleképpen ki kell próbálni és alánézni, hogy milyen állapotban van (rohadás).
2016. okt. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

3. képen látszik a kerék felett hogy már volt rohadás...csak javították. Nem akarok beleszólni de ezek az Opelek már szét vannak rendesen rohadva és rozsdásodva.

Szóval a hirdetés szerint "kiváló" de szerintem nem. Sőt szerintem a napfénytetőnél is beázik...

Ennyiért jobb állapotú Opel Astra vagy Fiat Bravo van...csak hogy két típust mondjak.

2016. okt. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Akár még jó is lehet, bár szinte biztos, hogy egy uzsorás cigány lesz a tulaj, aki tartozásban számította be (nézd meg a képen a házakat). Ha nincs messze, érdemes lehet megnézni, de érdemes fenntartással kezelni azt, hogy frissen szervizelt.
2016. okt. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Lehet lepontozni, de tavaly vettem hasonló pénzből autót, ebben a korban meg ezért az összegért még Suzukit is jobban megéri venni, mert azok nincsenek úgy szét rohadva mint az Opelok. Egy Opelt se láttam ami ne rohadt volna még a vezető ülésnél sem, Suzukit meg tudtam venni azért megbízhatót. Jó tudom, 2 gyereknél azért a törhetőség is számít, habár láttam már régi Sedant családi autónak, 2 gyerekkel, Micimackós hátsó ablakkal...
2016. okt. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Az átírás(biztosítással együtt) inkább 70 körül áll meg.

Az alja 90% valószínűséggel több helyen levelestésztára van már rohadva.(én B vectrákat nézem tavasszal a 4. után feladtam)Rövid távokra az 1,6 benzin nem igazán lenne jó választás,9-10l simán bekapja.A gumiméret sem túl szerencsés,ha rövidesen újra kell gumizni,az még használtból is 40-50 ropi lesz.A friss műszaki ne varázsoljon el,plusz~20e-ért egy vödör csavar is megkapja...,mivel nincs messze azért nézd meg,az nem kerül semmibe.Előtte ezt azért olvasd el többször: [link]

2016. okt. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
5-össel egyetértve, pedig nem vagyok Suzuki fanatikus...sőt nem igazán szeretem, de abban igazat adok hogy az Opel rohad és nem kicsit a Suzukihoz képest meg főleg! Ebben az esetben egy 20 éves autóról beszélünk, tuti hogy az ajtók alja már elég gázos, vagy a csomagtér alja! Meg kell nézni...én nem akarlak lebeszélni...csak ne ugorj bele csak úgy egyből...
2016. okt. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
rendben van akkor majd a rohadásra nagyon figyelek ! nincs messze szóval csak elsétálok és megnézem :D
2016. okt. 23. 19:36
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem a hirdetett kocsi mellett szólnék, de 27 éves A Corsám van és 1-2 kisebb rozsdafolt van csak rajta, haver meg a 19 éves Swiftjét nemrég vonatta ki, mert nem látszott rajta semmi, de a váznyúlványok megszűntek létezni rajta. Bár tényleg tudnak az Opelek rohadni, de kordában lehet tartani. De jól meg kell nézni, ha nagyon el van rohadva, nem érdemes foglalkozni vele, viszont nem is kell minden áron Suzukit venni.
2016. okt. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A rozsda témához:Egy 20 év körüli autóknál csodákra nem kell számítani.Amit folyamatosan használtak(és lesz.rták az ápolást)ott bizony már masszívan van korrózió márkától és tipustól függetlenül,vagy látszik vagy nem de ott van.Lehet kivülről tükörfényes,de a belső részek,és karosszériaüregek 100% ,hogy rozsdásak.Míg pl egy tipusok látványosabban,mások kevésbé(pl Suzuki)tudnak rohadni.Itt egy fiatalabb Ignis 2:10-től tessék nézni: https://www.youtube.com/watch?v=k11l_NnOFCw
2016. okt. 24. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!