Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Waberers mostanában milyen...

A Waberers mostanában milyen gyakran jár egzotikus helyekre?

Figyelt kérdés

-Spanyol

-Portugál

-Dél Olasz

-Görög

-Ciprus

-Bulgária


Ezekre lennék kíváncsi.


2016. okt. 25. 10:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A Waberers mindig jár ilyen helyekre, mivel egész Európát végigviszik északtól-délig, keletre azért ritkábban. Az már egy másik kérdés, hogy te kapnál-e olyan fuvart, de valaki biztos, hogy épp most is tart Portugália felé náluk.
2016. okt. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ezek csókos fuvarok?
2016. okt. 25. 10:12
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak sok összefüggést kell vizsgálni, számít a vezetési időd maradéka, a távolság, az, hogy még mennyi van hátra az egy hetes szünetedi, mivel vissza is kell jönnöd. Egyébként ne gondold, hogy 2 ezer km csókos feladat.
2016. okt. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 BiTOPro97 ***** válasza:

Német, francia, spanyol és portugál kamionos szak szó kinccsel, plusz hely ismerettel is rendelkező biztosan szívesebben küldenek.


Amúgy nem csókos. Csókos a osztrák például tudtommal.


Ja és a "bünti" a keleti, ami igazán egzotikus török, és görögök jó része. Ciprusnál is valószínű nem dél-olasz országba kerül hajóra, akkor az is.


Meg csókos a családi cégünknek fuvarozás volt például, bár z éppen nem Waberers volt, mert azoknál jobban lehet számítani arra mikor és mennyit van Budapesten, plusz a felrakodást, ha nem konténeres volt, akkor is mi cégünk végezte 100%-ban.

2016. okt. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Horvátot kihagytam
2016. okt. 25. 10:32
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Spanyol fuvar havi szinten van. Portugál nagyon ritka, mert kicsi az ország ipara, és rengeteg a portugál kamion, ergo elviszik ők a fuvart. Dél olasz is ritka mint a fehér holló. Tíz évig voltam a Wabinál, az egy kezemen meg tudom számolni hányszor voltam Róma alatt. Ott már gyakorlatilag nincsenek gyárak. Görög fuvar már elég rédlgóta nincs. A bolgár meló is megszűnt, elviszik a bulgárok. Ciprus soha nem is volt szerintem. Horvátország ritka, de azért becsúszik néha.

Zömmel angol, német,olasz,francia,benelux fuvarok vannak...

2016. okt. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, sajnálom.. :(
2016. okt. 25. 11:20
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezek Ciprust leszámítva miért egzotikus helyek?
2016. okt. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Spanyolország egyáltalán nem egzotikus, oda jár mindenféle kamion, jó gyakran. A többi sem egzotikus, hiszen mind EU-s ország, csak ugye a többiek leírták, hogy miért nem gyakori a portugál vagy a bolgár fuvar.
2016. okt. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 BiTOPro97 ***** válasza:

Még a Kanári-szigetek, Szicília, vagy pont nem Ciprus másik fele, ami egy határkelőn elérhető nevezhető még egzotikusnak esetleg. - de ezekre a helyekre nem megy kamion, max. Ciprusra, és Szicília de oda sem magyar sofőrrel valószínűleg, amúgy inkább konténeres szállítás van, meg hajón. Közel-keletben már van egzotikum is.


De én Szingapúron túli, egzotikus élményre nem vágyom. - ami amúgy meg a tisztább város a világon.

2016. okt. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!