Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sürgős. Benzin az utastérben?

Sürgős. Benzin az utastérben?

Figyelt kérdés
Üdv. 99es renault clio 1.4 RN típusú automban.. Porszívózás közben eszre vettem hogy az anyosules lab részénel a szonyegben all a benzin. Illetve mivel a szaga nem olyan eros.. Benzin - olaj elegyenek tűnik. Beindításkor erősebbnek tűnik. Amit tudni kell.. Hogy a kipufogó a dob resznel lukas.. Eddig ennek tudtam be a szagot amit neha ereztem. Lehetséges hogy benzin került az utasterbe.. Vagy a kipufogón lévő lyukon at a benzingoz bekerült utastérbe es lecsapodik? Vagy ez most mitol lehet ? Folyást nem latok sehol.. Persze attól meg lehet.. Morr számítsak a szerelőnél?

2016. okt. 26. 14:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha van eszed, be sem indítod már! A benzingőznek elég egy szikra ér robban.
2016. okt. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az utastérben elvileg nem megy benzin vezeték. A betöltőnél előfordulhat, hogy szivárog és úgy jut el előre, de akkor a tank beömlőtől végig olyan lenne a szőnyeg. Én is azt hiszem, hogy nem nagyon kéne így használni, vidd el szervízbe. A kipufogónak tuti nincs hozzá köze.
2016. okt. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszoka. Mihamarabb sort kerítek a szervizre.

Viszont azt lassan kizárjuk hogy benzin lenne.. Ahhoz nagyon gyenge a szaga. Megneztuk alulról..jart egy fel órát de semmi nem látszik kívülről/lentről.. Kíváncsi vagyok mi lehet ez..

2016. okt. 26. 16:27
 4/10 anonim ***** válasza:
hűtőfolyadék?
2016. okt. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem kipufogó. Valamikor 30 éve egy Zastavával jártam így.
2016. okt. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 veterán vas ***** válasza:

A lyukas kipufogóból -menet közben- benzin került az anyósülés előtti fenéklemez belső oldalára, amit a kárpit felszívott?

Ugye nem gondolod komolyan? ;)

2016. okt. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Miért ne, ha pont ott van az a tenyérnyi lyuk, ahol nem kéne? :-))
2016. okt. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
jellemzően elég sok benzin szokott a kipufogón keresztül távozni. Ráadásul a benzin ebben a formájában szeret át diffundálni a fémen és a szőnyeggel lép kovalens kötésbe:)
2016. okt. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

:-))

Konkrétan nem így gondoltam, csak lusta voltam kifejteni. A Zastavánál is csak a benzin szaga volt jelen, mint ahogy kérdező is írta: "Viszont azt lassan kizárjuk hogy benzin lenne.." A szag pedig egyértelműen a kipufogóból jött, mert pont ott volt kirohadva a cső. A nedvesedés okára nem tudtam rájönni, mert száraz időben éppúgy előfordult, mint esőben.

2016. okt. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 veterán vas ***** válasza:

#nyóóócaska!

Te vagy az én emberem! ;)

2016. okt. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!