Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Biztonsági őv nem használatáér...

Biztonsági őv nem használatáért ugy büntettek meg hogy ut szélén álló rendőrautó követni kezdett, levillogott. És közölték hogy 2km messzebb nem használtam az ővet. IGY is lehet?

Figyelt kérdés

2014. febr. 4. 18:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, mi a problémád: ha az autóban járt a motor, te benn ültél és az öv nem volt bekapcsolva, akor jogos a büntetés.
2014. febr. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
47%

velem is volt ilyen, csak rám azt akarták rámvarrni hogy nem álltam meg stop táblánál, én meg mondtam hogy megálltam.

vitatkoztunk egy darabig aztán elengedett.

megmondom őszíntén már nem emlékszem megálltam-e.

Amúgy mond azt hogy te bekötötted magad rosszul látta.

2014. febr. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Be voltam kötve végig. De két rendőr állította hogy nem használtam.Lett volna értelme nem elismernem, biróság előtt ugyis a rendőrnek van igaza.
2014. febr. 4. 19:22
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
barmit lehet. en is pont igy jartam, felvettek a jegyzokonyvet es nem ismertem benne el a szabalysertest. a vegso ervuk a bunossegem mellett, hogy a jegyzokonyv egy hivatalos irat, es abban a rendor csak igazat allithat. van par szabalysertes amihez nem kell a hatosagoknak kulonosebb bizonyitek, eleg ha a rendor azt allitja h o latta.
2014. febr. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
33%

ezért jó ha ül valaki mellettetek. akármit a rendőr sem mondhat.

Én nem nyelem le a békát, hajlandó vagyok az európai bíróságig is elmenni az igazamért.

2014. febr. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Ezek szerint bármikor bárki után mehetnek megállithatják meg büntethetik mert ugy láttak hogy nem használta az ővet? Azért ez borzasztó.
2014. febr. 4. 19:44
 7/16 egySanyi ***** válasza:
100%
Végig be voltál kötve egészen az elindulástól? Mert ok nélkül biztos nem büntetnek szerintem. Legalábbis én biztos nem hagynám magamat. De, hogy még el is ismerted.
2014. febr. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Be voltam végig kötve. VAgy rosszul látták, vagy mindenképp meg akartak büntetni. Rendőri jegyzőkönyv ellen nem lehet mit tenni ugyis nekik van igazuk.
2014. febr. 4. 20:01
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

ezért kezdik el a rendőrkocsikba a kamerákat beszerelni. Így nincs mit letagadni.


Ha be voltál kötve miért nem mondtad nekik? Azért büntettej meg mert elismerted. Amúgy meg feljelentettek volna.

2014. febr. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
30%

Tenyleg ennyire ennyire hogy lehet valaki, autopalyan sassol


A Délmagyar.hu cikke szerint a görög sofőr szándékosan ütötte el a rendőrt Hyundai Atos típusú kocsijával. Egy görög férfi lépett be Magyarország területére a röszkei autópálya-határátkelőhelyen, aki ezután az autópályán Budapest felé folytatta útját. Néhány kilométerre a határtól egy rendőr akarta igazoltatni: a sofőr lassított, majd hirtelen a gázpedálra lépett, és elsodorta az intézkedő rendőr

2014. febr. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!