Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van erre esélyem vagy inkább...

Van erre esélyem vagy inkább hagyjam?

Figyelt kérdés

Szóval 1.2-1.3 millióm lesz, és olyan "terepjárót" szeretnek ami elboldogul enyhébb terepen, de persze az országúton is használható.

Van esélyem ennyiért ilyen autót találni, vagy csak valami városi kisautót tudok beszerezni ennyiért?

Nincs igazándiból semmi nagy elvárásom, annyit szerettem volna esetleg, hogy a sebességváltó automata legyen, mivel ez egy elég nagy kényelmi funkció.

Köszönöm előre is aki segiteni próbál!


2016. nov. 17. 13:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Mit jelent nálad az enyhébb terep?
2016. nov. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Egy haveromnak 2006-os Jeep Grand Cherokee van, automata váltós, na az nekem is nagyon tetszik.

Nem tűnik annyira kemény terepjárónak, de elmegy a mezőn, nem ragad bele a sárba, a patakon is simán átmegy vele, ilyet szeretnék én is csak az már egyel komolyabb árkategória sajnos..

2016. nov. 17. 14:16
 3/10 A kérdező kommentje:

Belinkelek pár képet, hogy kb mi az elképzelésem:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2016. nov. 17. 14:21
 4/10 anonim ***** válasza:

a kettes képpel mi az elképzelésed? :)

ezek szerintem olyan utak, ahol még az összekrékhajtás sem nagyon kell. (nagy sárban más) Emelt hasmagasság és jó gumik elegendőek. Ennyi pénzből simán lehet venni értelmes autót. Vagy vegyél egy jó Subarut, annak sem kottyannak meg ezek az utak.

2016. nov. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Egy ilyen ki Land Rover mennyire jó például?


[link]

2016. nov. 17. 16:28
 6/10 anonim ***** válasza:
A Freelandert elkerülném, ezer sebből vérzik, akkor már inkább egy Discovery I. Talán a legjobb választás egy Vitara lenne, bár ebből nem sok automata van.
2016. nov. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Értem, koszi az eddigi válaszokat.

Arra meg kíváncsi lennek, hogy mi a véleményetek, hogy mennyire jó ötlet 2006-nal régebbi autót venni (ugye az 10 évnél öregebb) mondjuk 2003-2006 közötti?Mennyire baj az, hogy ennyire "öreg" az autó?

2016. nov. 17. 17:41
 8/10 anonim ***** válasza:
emennyire nem baj. Vannak 5 éves kacatok és 15 éves gyöngyszemek. Az autót nézd, az állapototo és ne az évjaáratot. Ez alap tétel a használautó vásárlásánál. Ráadásul egy 2003-as autó már rendelkezett mindenel, ami a modern autókba biztonságilag és kényelmileg elvárható.
2016. nov. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én is autót készülök majd venni, és nem az évjáratot nézem inkább a megtett kilométereket. a fent említett freelander 199e km. na ez már nekem sok, bármilyen évjáratú is, vagy állapotú.
2016. nov. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Pont a km-t??
2016. nov. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!