Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aerox tuning vélemények?

Aerox tuning vélemények?

Figyelt kérdés

Yamaha aeroxomra nézegettem pár 70-es vashengert és szerintetek megfelelő lenne napi használatra?(suliba járás stb) A rendőrök mennyire szúrják ki az ilyen gyengébb hengereket? Illetve, hogy mennyire megbízhatóak? Egyébként nem száguldozni akarok csak , hogy kicsit fürgébb legyen a gép


Setup: Leo vince zx

Naraku 70-es henger (nem biztos hogy ez lenne)

17.5 karbi

4.5 görgő

malossi sárga kontraszt

zöld kuplungrugók



2016. nov. 19. 13:48
 1/3 joco5582 ***** válasza:

Szerintem, nem szórja ki a rendőr. Nyilván ha 90-el repesztesz el mellette akkor szólhat. Monjuk ilyenkor tök mindegy hogy 50-es vagy 70-es van rajta, mint segédmotor ~45el mehet.


Jobb lenne ezt egy szerelőre bízni, mert sem a karburálás sem a súlyok kiválasztása nem egyszerű feladat. Bármit is cserélsz rögtön oda a beállítás.

Példának okáért kap egy kipufogót, akkor oda a karbi beállítás és a nem biztos, hogy eredeti beállítással jobban fog menni - sőt.

A 70-es motornál viszont végáttétel se biztos, hogy ideális lesz.


Szerintem a gyári henger, vagy max egy 60-as tuning elég lenne az új karburátorral.


Vagy hagynám a hengert, kapna új kipufogót, karbit hozzáállítva.


Szóval ne rúgj fel minden változót, mert nem lesz mihez hasonlítani. Egy-egy elemet cserélj és állítsatok be hozzá mindent.

2016. nov. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A kipufogó és a karburátor eddig is rajta volt
2016. nov. 21. 15:23
 3/3 joco5582 ***** válasza:
Az lehet, de egy új kipufogó más beállítást igényel. Ahogy egy új karburátor is.
2016. nov. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!