Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Üdv. Nem müködik a robogómon...

Üdv. Nem müködik a robogómon az üzemanyag szint jelző. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Üdv. Lenne egy olyan problémám hogy nem müködik az üzemanyagszintjelzőm a Kymco Spacer 50 robogómon.

Az uszó nincs fent akadva... azt megnéztem. Ha a kék-fehér kábelt lehuzom az uszóról akkor felmegy a szintjelző félig viszont felet jelez üres tanknál is.

Mi lehet a probléma?



2016. nov. 20. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet szar a műszer, kaphat kevés feszültséget, bármi lehet, mérd végig.
2016. nov. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
müszer elromlot v jeladó, bármi lehet, mérd v méresd ki lehet h. a vezeték a bibi
2016. nov. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A vezetékeket kimértem. Tökéletesek. Az uszot kivettem a tankból és ugy mozgattam akkor jó volt a mutató is.
2016. nov. 21. 06:35
 4/4 D.O.81 ***** válasza:

Üdv!


Az úszó kontaktos.

Nálam a kymco ilyen. 25%...100% között van mérésem. 25% alatt elég egy gödörbe belemenni és elszáll a műszer, ami persze nem éled teletankolás után azonnal, kell neki néhány perc rázkódás, vagy akár egy fél nap is. Ha viszont kiveszem az úszót akkor az jó. Visszarakva is jó egy darabig, aztán megint kezdi a fenti játékot.

Vagy kicseréled az úszót, vagy megbarátkozol vele.


Üdv.

2016. nov. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!