Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi számít a kamionozás elit...

Mi számít a kamionozás elit válfajának?

Figyelt kérdés

Tartály, silo, autószállító?

Melyiknek mi az előnye, ill. hátránya?


2016. dec. 4. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Kár belemenni, mi számít elitnek. Pl. az élőállatosok eléggé el vannak ájulva maguktól, mások az autószállítóra esküsznek stb.


Szerintem az élelmiszeres tartály a legjobb, én ezt csinálom 10 éve.


Egy anyag, egy felrakó, egy lerakó, nagyon ritka több lerakó, elvétve fordul elő. Nincs ADR, nincs rakományrögzítés. Sok anyaggal hétvégén is lehet menni, tiszta munka, élelmiszeripar, le is esik ez, az.


A tartály rövid, a mai parkolóhely hiányos világban könnyű ide - oda berakni.


Semmilyen plusz vizsga nem kell hozzá.


Aránylag jól is fizetik.


Tapasztalatom szerint a rendőr sem .aszogat, nincs mit vizsgáljon, ha a tachóval jó vagy és nincs túlsúlyod, gyakorlatilag nem tud fogást találni.

2016. dec. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nincs ott elit. Képzeld már el reggel 6kor kimászni a fülkéből a -3 fokba hogy akkor meg kéne mosakodni meg wc-re menni. De semmi gáz már csak 4-5 hónap és itt a jó idő.

Autószállitó a legrosszabb, az rakodik a legtovább.

2016. dec. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
10%
szerettem de ciganymunka jolkerestem de az regvolt"de igazvolt" most nemfizetnek meg lenyuljak a lovet sok a dot baszogatas.szoval nehez elet most.
2016. dec. 5. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A kamionozás elit vállfaja a buszozás! Azon belül is a túrista járatok...
2016. dec. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Pandas74 ***** válasza:
Tulmeret.....
2016. dec. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én nemrég voltam egy túlméretes cégnél tárgyalni melóügyben. Szívesen kipróbálnám ugyanis, mindig érdekelt, de gyenge pénzt ajánlottak.


Kár, mert szívesen beletanulnék.

2016. dec. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Sztem a legdurvább, akik a kanadai jégmezőkön nyomják több ezer km-en keresztül, úgy hogy sok helyen az út szélét sem látod. Az, h mit szállítasz, sztem másodlagos.
2017. jan. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!