Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » (Végre) elromlott a swiftem....

(Végre) elromlott a swiftem. Milyen autót ajánlotok? Alacsony fogyasztás a szempont.

Figyelt kérdés

Javítható, de ha megéri lecserélném.

98as 1.3as Benzines Swift szedan volt

1 hónapban 2 tankolásból (8Eft/tankolás kb.) eljutottam a munkahelyig es vissza, (Ez kb. Napi 30-40km, inkább 40.)


Létezik még olyan autó, ami hasonlóan keveset eszik? Nem tudom ez mennyit fogyasztott, de 5-5.5 liternél többet nem merek mondani.


Olyan autó érdekelne, ami hasonló szám körül fogyaszt, max egy picit többet.

..és az mèg előny ha nem 20 éves. Nem értek a témához. Nem tudom az árakat.


Szerintem fél milliót szánnék rá. Max. Nem akarok mèg költeni rá + 200.000-et


Fél milla alatt van fiatal auto (nem tudom mi szamit annak) de 5 eves annak szamit? 10?

Elnezest ha a vegere zavaros lett :-)

35N


2016. dec. 6. 13:15
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
G-asztràval szemezek, de nem tudom mennyit számít az hogy 1.3, 1.6 .. tudom mit jelent csak azt nem hogy mire jo:-)
2016. dec. 6. 13:22
 2/15 anonim ***** válasza:
Nincs 5, de 10 éves se nagyon annyiért! Fél milla egy g asztra ami kihajtott.
2016. dec. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Sztem a G Astrában nincs olyan motor ami megközelítené a Suzuki fantasztikusan jó fogyasztását, még a dízelek sem, ha városi forgalomról van szó.
2016. dec. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Daewoo matiz
2016. dec. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Trafó1 ***** válasza:
Rönó dizel eszik még keveset, de abbó nem találsz ocsót fiatalon pedíg az asztán 5 litette elmegy főleg ha nem hajtod, mongyuk az opel meg strapabíró, de az meg nem keveset eszik viszont jómunkás autó, asztán vannak még a ww golfok azokat is sokan dícsérik, sok van autó amijó, menyé be szerintem egy kereskedésbe asztán ott nézzé körű, de ne valami flancosat vegyé mert azok nem ocsók.
2016. dec. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Egyebkent mi baja a suzukinak hogy ki akarod dobni??
2016. dec. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
huuu hat amit hallottam az az hogy féltengely baja van.. kanyarodtam vele es a bal első kereke nem fordult, szetcsuszott, valami ilyesmi, a földön lóg a féltengely
2016. dec. 6. 14:18
 8/15 anonim ***** válasza:
600-700 ezerből tudsz venni egy 11-12 éves swiftet.
2016. dec. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nagyobb autókból a dízelek fogyasztanak keveset. Kis dízeleket kell keresni 1.9 literes motorig.

Fogod az emberedet (aki hátha ért hozzájuk műszakilag) és kigyűjtitek a jobbakat a hirdetésekből, utána megnézitek mindet.

2016. dec. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Opel Corsa?

500e forint sajnos elég kevés egy jó autóra. Kéne még egy 500-as legalább, abból már lehet válogatni azért. Így csak roncsokat kapsz.

2016. dec. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!