Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki swift 1. 0 94 esel nem...

Suzuki swift 1. 0 94 esel nem lehet valamit csinálni hogy alapjáraton ne rázza ki a lelkem, a műanyagokra van valami megoldás hogy ne rázkódjanak?

Figyelt kérdés
2016. dec. 10. 11:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Növelj az alapjáraton
2016. dec. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A három henger alapjáraton ilyen.
2016. dec. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
#2 +1, igen ez a 3 henger átka. A 3 henger elég érdekes vibrációkat tud kelteni.
2016. dec. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"Növelj az alapjáraton"...aha, és hogy?

Központi injektoros, nem karburátoros, mit állítson rajta?

Az alapjárati léptetőmotort vezérlő programrészt a motorvezérlőben...?

Bírom az ilyen múlt századból itt maradt, karburátornál-megszakítónál leragadt tanácsadókat.

2016. dec. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ellenőrizd a műanyag bolhákat a műanyagoknál,illetve a motortartó bakra is érdemes ránézni.


Ez van,a 3 hengeres sose lesz olyan egyenletes mint egy 4 hengeres.

2016. dec. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"aha, és hogy? "


Agyas barátom Nekem is ezres Swiftem van,függetlenül attól hogy bírsz vagy nembírsz...

Roppant egyszerű növelni illetve csökkenteni az alapjáratot,de a tököm fogja neked most elmagyarázni mi az hogy ütközőcsavar,6-os kontraanyával...


Úgyhogy ne oszd Nekem itt az észt nagyonkérlek mert nem leszünk jóban

2016. dec. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Agyatlan baromka

ha a kérdezőnek injektoros van, akkor te azon nem állítasz semmit, mert egy külön léptetőmotor állítja az alapjárati levegőmennyiséget, és ezt a fordulatot mindig állandó értéken tartja.

2016. dec. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem vitatkozom ilyen suta balfékekkel -bowdenes a gáz te ökör,a fojtószelep ütközőjével pöccinthet rajta -ugyanezt csináltam te marha meg ne magyarázd már hogy nemlehet
2016. dec. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Attól, hogy injektoros és villanymotor mozgatja a pillangószelepet, még ahhoz tartozik egy állítócsavar és azon tekerve a szelep nem tud annyira visszaengedni, így nő az alapjárat. Ennyi minimálisat pedig az elektronika is enged még.
2016. dec. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!