Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jobb minőségű nyári gumi vagy...

Jobb minőségű nyári gumi vagy olcsóbb téli a jobb szerintetek erre a "télre" ami itt nállunk van?

Figyelt kérdés

#gumi #abroncs #tèligumi
2016. dec. 17. 14:42
 1/8 anonim ***** válasza:
52%

Normális téli gumi,vagy hanyagold az autózást télen.

Pont.

2016. dec. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Minden esetben a biztonság ! Legyen a téli nyári gumi jó minöségű amit nem feltetlen csak az ár határoz meg!
2016. dec. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Vegyél normális téli gumit, és inkább azzal járj nyáron is, ha éves szinten 8-10ezer kilométer alatt autózol.

10 ezer kilométer fölött érdemes két garnitúra gumit vásárolni, és nem gagyit.

Hankook ?

2016. dec. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az igazi tél január-február hónapokban lesz. Akkor jönnek a havazások is és már most nagy fagyok vannak. Nyárit semmiképp akkor már egy jobb 4 évszakos ha keveset mész.
2016. dec. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hmm, fogós kérdés.

Tavaly télre jobb lett volna egy minőségi nyárigumi, mint egy sz*rabb téli, de az idei tél úgy indul, hogy ide téligumi kell mindenképpen.

Vannak vállalható, jó téligumik is, viszonylag jó áron, például Barum, Kormoran, stb

2016. dec. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jó az olcsó téli gumi is. Szerintem az átlag ember nem vesz nagyon márkás gumit. A lényeg hogy jó állapotú legyen és ne legyen öreg.
2016. dec. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Aztán majd havas úton 20km/h-val tartod fel a forgalmat, mert szerinted az biztonságos.
2016. dec. 18. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Szolovjov ***** válasza:
Hát én előző télen kishíján nem bírtam felmenni egy emelkedőn pedig téli gumim volt, csak már kevés volt a barázda mélysége. A hó is csak minimális kb 2-3 centi lehetett. Na éppen ezért vettem most vadi új téli gumikat. Igaz hogy ezek a telek már pudingok, csak pár nap van egy télen mikor tényleg kéne az a fránya téli gumi, de akkor meg nagyon kell.
2016. dec. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!