Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak mit javasoltok?...

Első autónak mit javasoltok? 2,5m ig.

Figyelt kérdés

Üdv Mindenkinek!


Pontokba szedve:

-Használat vegyes: 90% budapest 10% autopálya

-Keret: 2,5m ft ig.

-Cél: rutint szerezni autóvezetésben nagy autóval majd fél év 1 év után komolyabb autóra váltás (A8,S8, Bmw 7)


Mivel a hosszútávú cél egyértelmű ezért én automata kocsiban gondolkodnék (tudom ez sokatok szemében szentségtörés). Üzemanyag és egyéb költségek annyira nem érdekelnek.



2016. dec. 19. 10:15
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
ez a legrosszabb széria az s-osztályból... de ha csak fél évre kell, akkor lehet h annyit kihúz
2016. dec. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
Toyota Avensis T27
2016. dec. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
Nincs is jobb egy S mercinél első autónak! :)
2016. dec. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
Főleg egy w140-es bálna mercitől......
2016. dec. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:

Rendben srácok, akkor ez egy jó csapásirány. Ebből a w140 szériából melyiket lenne érdemes megvenni. Nyilván itt már az is szempont, hogy ha kiülök belőle el is tudjam adni, ne porosodjon az udvaron.


Tippek? vélemények?

2016. dec. 19. 13:09
 16/33 anonim ***** válasza:
0%
Nem hiaba van a mondá,mi szerint az irónia nagyon veszelyes fegyver,mert sokak szamara lathatatlan!
2016. dec. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
Ironizálás helyett esetleg akkor, esetleg, talán valami hasznos javaslat? Vagy csak azért vagy itt, hogy lefikázd azt ha valaki érdemben segíteni akar? Mert akkor kérlek ne tedd.
2016. dec. 19. 15:03
 18/33 anonim ***** válasza:

Én is nyertem már a lottón de én elutazgattam a pénzt. Nem sajnáltam mert amúgy sem keresek rosszul.

Na de oda akarok kilyukadni hogy azért nem árt úgy elkölteni a pénzt hogy ne vesszen kárba. Ha veszel egy 2.5 m forint értékű autót amit fél évig vagy max 1 évig akarsz megtartani de hogy gyakorlatot szerezz tekered bele a kilométereket akkor is elég sokat fog zuhanni az értéke mire eladásra kerül 1 év múlva. A drágább vagizós autókért meg nem éri meg egyben kifizetni a pénzt hanem jobb őket lízingelni. Ha megunod akkor egy idő után másikat lízingelsz és így tovább. Megúszod a nagy értékvesztést és csak addig költesz amíg használod.

2016. dec. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
2,5 millából már vadi új ladát kapsz :D Amúgy én egy mazda 6-ost néznék
2016. dec. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
Vegyél egy Golf GTI-t
2016. dec. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!