Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak mit javasoltok?...

Első autónak mit javasoltok? 2,5m ig.

Figyelt kérdés

Üdv Mindenkinek!


Pontokba szedve:

-Használat vegyes: 90% budapest 10% autopálya

-Keret: 2,5m ft ig.

-Cél: rutint szerezni autóvezetésben nagy autóval majd fél év 1 év után komolyabb autóra váltás (A8,S8, Bmw 7)


Mivel a hosszútávú cél egyértelmű ezért én automata kocsiban gondolkodnék (tudom ez sokatok szemében szentségtörés). Üzemanyag és egyéb költségek annyira nem érdekelnek.



2016. dec. 19. 10:15
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:
Az irodai karácsony egyik témája az lett, hogy mennyire lehet szánalmas valakinek az élete, akinél a kérdésem annyira kiütötte a biztosítékot, hogy képes privát levélben felháborodni.
2016. dec. 24. 13:03
 32/33 anonim válasza:
Nem semmi emberek vannak. Várj...Én is küldök privát felháborodást,had röhögjünk mindketten:D
2016. dec. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim válasza:
Vegyél egy trabantot, vagy egy ladát. Beleférnek a keretbe, és nem sajnálod majd összetörni. Ez nem vicc! Komolyan mondom!
2017. jan. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!