Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan kezdjek driftelni a...

Hogyan kezdjek driftelni a kocsimmal?

Figyelt kérdés
Mindjárt jön a hó és kaptam karácsonyra egy kettes golfot, mert meglett a jogsim. Szeretnék vele driftelni! Azt olvastam erős kocsi kell hozzá így ha ez gyenge milyen turbot vegyek bele?Azt mondták a passat turboja erősebb!

2016. dec. 25. 19:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Kedves #10-es!


Valóban, igazad van, vettem a fáradságot és megnéztem a hatályos jogszabályt:

1/1975. (II. 5.) KPM–BM együttes rendelet

1.§ A rendelet Magyarország területén levő közutakon és közforgalom elől el nem zárt magánutakon folyó közlekedést szabályozza.


Viszont ahhoz, hogy közforgalom elöl elzárj egy utat, ahhoz kerítés, sorompó, úttorlasz, barikád, stb. nem kell.

Kell a 40-es ábra szerinti "Mindkét irányból behajtani tilos" tábla és 109/b "Magánút" tábla.

Egyéb rendelkezést én nem találtam. Ha más jogszabály is van, akkor szólj, érdekel.


Mondjuk ezt jó tudni, ha fülön csíp a rend éber őre, akkor ne nagyon pofázzak :-) (nem mintha szoktam volna)


Gyanítom, hogy a kamerák a lopásokat, gépjármű feltöréseket, stb. hivatottak visszaszorítani, csakúgy mint általában a közterületi kamerák.

2016. dec. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nagyon jó, még egy jó kis kettes golfot fog szétb*szni egy idióta.
2017. jan. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!