Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Éjszakai vezetés? Ti hogy...

Éjszakai vezetés? Ti hogy élitek meg?

Figyelt kérdés

Körülbelül 7 éve vezetek. Kora reggel (6 előtt), illetve délután is (4-5 után) sötét van télen. Ha nincs szembejövő forgalom, akkor általában nincs gond, amennyiben jönnek szembe, akkor alig-alig látok valamit (főleg ha mellém érnek). Nyilván próbálom felmérni előre az utat, az út szélét nézni, illetve lakott területen kívül nem szoktam gyalogossal, biciklissel találkozni (legalábbis amerre én járok.)

Néha úgy érzem, hogy mikor előttem van néhány méterrel a szembejövő, akkor nem látok semmit a világításától.


Nektek mi a tapasztalatotok?



2016. dec. 27. 08:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én remekül élem meg. 9 éve dolgozok kisteherautón, mindig sötétedés után indulok útnak, nyáron világosban mert 17-18-kor még nincs sötét. Sokkal jobban szeretek éjszaka, sötétben vezetni, mint nappal. Személyautóm egy alacsonyüléses sportkocsi, de soha nem zavart a szembejövő lámpája.
2016. dec. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Esetleg egy ilyet kipróbálhatnál:

[link]


Apám nagyon istenítette mindig, szerinte jobban látott, és nem vakították el a fények.

Én csak egyszer próbáltam ki napközben hóban. Egyáltalán nem vakított el semmi. Tetszett, csak nem szeretem a szemüvegeket.

2017. jan. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó, lehet, hogy kipróbálom.
2017. jan. 1. 17:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!