Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tényleg ennyire megbízhatatlan...

Tényleg ennyire megbízhatatlanok az olasz autók?

Figyelt kérdés
Konkretan a 147es alfa selespeed es valtozatára gondolok, nagyon tetszenek de eddig két autószerelővel beszéltem ők leakartak beszelni a neten viszont szinte csak jo veleményt talaltam róla.
2016. dec. 28. 15:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Alfat nem racionalis dontes alapjan vesz meg az ember, hanem mert beleszeret. Utana gyuloli, teljes szivebol, elatkozza, de akkor is megtartja.
2016. dec. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nagyon tetszenek, de azért nem akarnék minden hónapban egy vagyont költeni rá.
2016. dec. 28. 17:01
 3/12 anonim ***** válasza:
25%

állatában azok szidják hogy rossz akinek lenyomata már egy alfa a pirosnál a chipplet turbódízelét.

Meg azoknak akik nem hogy nem volt még csak nem ültek alfába.

2016. dec. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
32%

Érdekes, az Alfás csoportban egyik 147-es tulaj sem utálja az autóját, sőt... pedig vannak jó páran. :)

Sokkal kevesebb a gond velük, mint azt néhányan előadják. Azt hozzáteszem, hogy Alfát én is csak a 159-től és afelett vennék.

Nem mondom, hogy hibátlan autó a 147/156/166, de nem is kell havonta szerelőhöz vinni.

2016. dec. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
63%
Aselespeedet másképp kell vezetni mint bármilyen más autót, sokan ezért ódzkodnak tőle. Költeni kell rá, de kapsz is cserébe valamit. Alfa érzésnek hívják.
2016. dec. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 gon99 ***** válasza:
12%
Nagyon megbízhatatlan és nem is 1. számú autónak való de ha a hétvégi olcsó sport autót keresel akkor meg fontolandó bár én inkább egy nagyobb motoros Bmwt Mercédest vagy hasonlót javaslok erre a célra mindenbe jobbak és sokkal sokkal sokkal megbízhatóbbak illetve alkatrészben sem drágábbak! :)
2016. dec. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%

Na már megint a BMW fanatikus...

A BMW miben megbízhatóbb drága kis barátom? Mert motor terén biztos nem. 3 ismerősömnek is bajor gépe van, mindhárom szabadulni akar tőle, mert nem bírják a hibáikat javítani, pedig nem lepukkant szarokat vettek.

A Mercedes alkatrész mióta olcsóbb egy olasz autóénál? Pont, hogy a német alkatrészárak vannak az egekben. Hirtelen 1 példát találtam: részecskeszűrő. Alfa 159-be 170 ezer, Audi A3-ba 230. Tényleg olcsóbb.

2016. dec. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
26%
A Bmw is ugyanolyan ipari selejt, mint az Alfa Romeo. De akkor a Bmw-ben még büdös bunkónak is fognak nézni. A két selejt közül ezért kell Alfa Romeót venni.
2016. dec. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nekem első autó lenne 18 éves vagyok, eddig a családba levő autókat vezettem, de most már kapok egy autót.(nem kellenek azok a kommentek h anyuci/apuci alám rakja az autót)Nem akarok német autót egyszerűen az olasz autók fognak meg, de a szüleim mindenkitől csak azt haljak h ilyen meg olyan szar. így kicsit győzködni kell.
2016. dec. 29. 01:18
 10/12 anonim ***** válasza:
Mondd meg anyucinak/apucinak, hogy te Alfában éreznéd jól magadat és hogy nem vagy még abban a korban amikor az ember igyekszik kerülni mindenféle kockázatot, problémát. A Toyotát és társait hagyják meg a stresszmentes életre vágyóknak, te meg inkább éld az életedet még akkor is, ha az tartogat buktatókat. Ne magukból induljanak ki a szüleid! Akár meg is mutathatod nekik a válaszomat.
2016. dec. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!