Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Renault Clio 1.2 RN lassan...

Renault Clio 1.2 RN lassan esik vissza a fordulat. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Egy 92-es évjáratú Renault Clioról van szó.

A hiba az hogy az alapjárat ingadozik , illetve gázt adok és lassan esik vissza a fordulat kb 2-3 másodperc olyan mintha a fennakadna a gáz-bowden nem láttam rajta hibát.Ahol a gáz-bowden végződik látok egy rugós alkatrészt ( nem tudom a nevét) ennek ütközik neki lassan megy vissza a helyére . De ha vissza megy onnantól jó. Hidegen és melegen egyaránt ez a hiba. a levegőszűrőt levettem a helyéről a pillangó szelepnél üzemanyag van nem tudom ez baj-e. olyan érzésem van mint ha túl sok üzemanyagot kapna gáz adásra majd ahogy az elég úgy esik vissza normál állapotra. Elég idegesítő hogy minden váltásnál felpörög . Köszönöm a választ előre is!



2017. jan. 2. 16:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
Szerelőhöz elvinni? Bonyolult lenne?
2017. jan. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ha kis baj van vele akkor lehet én is megtudom csinálni nem akarok pénzt kidobni feleslegesen!
2017. jan. 2. 16:35
 3/12 anonim ***** válasza:
Akkor ez most vagy nem kis baj, mert nem tudod megcsinálni te magad vagy kis baj, de már meg is csináltad te magad!
2017. jan. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
úgy értem ha kapnék hasznos tanácsot,segítséget lehet megúsznék egy 50 ezres lehúzást!
2017. jan. 2. 16:41
 5/12 anonim ***** válasza:

Hasznos tanács: [link]

Ott van kocsidhoz szakirodalom, ha pedig az alap dolgok érdekelnek ugyan ebben a boltban találsz autószerelő szakkönyveket akár üzemanyag ellátórendszer témakörben is.

Jó könyvesbolt, sok könyvet vásároltam már itt sok javításhoz.

2017. jan. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm ez egy értékelhető válasz volt! ment a zöld kéz
2017. jan. 2. 16:57
 7/12 gon99 ***** válasza:
0%
Szerintem a baj az h Renaultról beszélünk én adom a legjobb tanácsot azonnal cseréld le ennél a kulánál sírva írom de egy Swift is jobb :'(
2017. jan. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Lehet motorikusan megbízatóbbak a swiftek de a karosszéria pocsék papír autónak is lehet hívni. Sikerült olcsón hozzá jutni azért vettem meg jó állapotban van. Szerelő lesz a vége szerintem nem nagy baja van..
2017. jan. 2. 19:26
 9/12 anonim ***** válasza:

Csuda kis karburátoros motor az, az automata szívatója hasonló, mint amit a robogókban is használnak, ha nem kap feszültséget nem zár le.

Én egy alapos tisztítással kezdeném, aztán ellenőrizném az alapjárati szabályzót, a szívató automatát, és az összes elektromos csatlakozót a karbin.


De ez én vagyok...

2017. jan. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

ennek az alkatrésznek mi a neve ? úgy gondolom hogy itt lehet a baj. amint gázt adok a rugós résznek ütközik neki de az csak lassan megy vissza a helyére.

[link]

[link]

[link]

2017. jan. 3. 09:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!