Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van nekem egy Renault clio...

Van nekem egy Renault clio 1.5 dci kocsim Miért nem indul?

Figyelt kérdés
Na már most elég hidegek vannak és nem akar be indulni. Ha valaki behúz akor szinte pár méter után indul. Ezután ha leállitom utána pöcre indul ha hagyom állni egy két orát akkor már csak 4-5 re indul. Nem rég lett kicserélve benne aksi, gyujtogyertyák, önindito kb féléve, szűrő, tehát elég sokba van már és mégsem indul mi lehet a baj? :( Válaszotokat köszönöm

2017. jan. 2. 09:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

dci -ben gyújtógyertya?

Ha sokba van neked akkor add el és vegyél kerékpárt, a személyautó üzemeltetése bizony sokba kerül!

Miért nem indul? Mert műszaki hibája van és egy szerelőt fel kell keresni aki megtudja javítani!


Húzogatással meg óvatosan, mert mai modern motorok többségén elugrik a vezérlés behúzástól aztán a kocsid árát költheted rá, mert az egész motor kuka lesz vagy cserélsz benne komplett motort!

2017. jan. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Így nem tudom, de esetleg egy szakszerviz segítene...tényleg addig babrálsz vele még nagyobb baj is lehet.
2017. jan. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Izzito gyertya bocsánat

Én ugy gondolom ha flegmázni akrsz akkor nem itt kéne én csak segitséget kértem.Volt már nem egy szerelőnél is.

Mindenesetre köszönöm válaszodat.

2017. jan. 2. 10:05
 4/11 anonim ***** válasza:
32%

Azért, mert kicseréled a kopó alkatrészeket még nem jelenti azt, hogy nem romlik el.

Elromlott, tehát hidegben nem indul.

Olyan szerelőt keress aki nem annyit tud, hogy "száááááár francia", hanem ért is hozzá!

Sajnos a szerelők 90% találomra alkatrész csere szakembőr :(

A maradék 10% -nak a 90% meg tovább tanult más területre amiből kényelmesen megél, mert nem fizetik meg a szakszerű szerelést és mindenki otthon akarja tákolni internetről ami vagy sikerül vagy nem de az esetek többségében nem :D

2017. jan. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A szááááár francia kifejezés nagyon igaz :D
2017. jan. 2. 10:13
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem kényelmesek a francia kocsik és nem rosszabbak a németeknél csak szerelni rémálom!
2017. jan. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Igen!

Kényelmesek,Motorja is jo,de ha javitásra kerul a sor akkor szivás...

2017. jan. 2. 10:22
 8/11 anonim ***** válasza:
Láncos az nem ugrik át. De ez szíjas valószínűleg.
2017. jan. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy az izzítógyertya ki lett cserélve, de izzít is mind? Indításkor megvan a kellő rail nyomás? Üzemanyag rendszer nem levegős? Műszerre kell dugni első körben, az a biztos. És nemcsak hibakódot olvasni és vállat vonogatni ha nincs, hanem élőadatot is végignyálazni.
2017. jan. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 gon99 ***** válasza:
Mert Renault van sajnos tapasztalatom vele gyorsan szigszalagozd össze és add el nem trollkodok!!
2017. jan. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!