Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlotok 4-500...

Milyen autót ajánlotok 4-500 ezer forintért ami megy is?

Figyelt kérdés
Nem a hibátlan állapot a lényeg, csak legyen benne klíma, és ne fogyasszon sokat, de ha kell tudjon menni. Most példának feltudom hozni a Fiat Punto 1.2 16 szelepes verzióját ami a 935kg mellé 80 lóerő, ami amennyire kell megy is. Tudtok valami hasonló autót? A Volvo S40-en gondolkodok, 1.6 benzinesen.
2017. jan. 2. 17:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Ennyiből egy suzuki swift vagy egy f astra! Jókat találsz, a pénz elég mindenre. Keveset fogyaszt mennek is ha kell illetve megbízható. Ellentétben a volvóval amelyiket ennyiért vennéd meg!
2017. jan. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak azért ennyi a Volvo mert ismerőstől vennénk, de semmi baj nem volt vele az utóbbi 8 évben. F Astra az már jobban hangzik. Köszönöm.
2017. jan. 2. 17:40
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha ismered a volvót ill a gazdáját akkor azért nézd meg. De a swift és az astra nagyon megbízható. Filléres a javításuk is (a volvo sokkal több) igaz az első kettő más kategória)
2017. jan. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jó lenne a swift, de ritka a klímás.
2017. jan. 2. 18:18
 5/8 anonim ***** válasza:
2017. jan. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nézelődtem és találtam jót én is, megvárom hogy alakul a Volvo S40, köszönöm!
2017. jan. 2. 19:09
 7/8 gon99 ***** válasza:
ha neked a fiat punci 1.2 megy akkor bármelyik autó megy én azt javaslom ilyen olasz francia okádást ne vásárolj ha nem akarsz magaddal kicseszni.Skoda,VW,Seat,Mazda,Toyota,Honda ezeket javaslom és nincs fogyasztásbeli különbség az 1.2 és a 2.0 motor között ez tévhit :)
2017. jan. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Elsőnek úgyis a Volvo lesz szerintem de másodiknak német autó, bátyjámnak a Vw Polo Classic tökéletes, apámnak meg a Skoda Octavia 2-es széria. Inkább BMW-kben vagyok otthon de azt majd ha lesz folyamatos önálló keresetem.
2017. jan. 2. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!