Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ezek közül a könyvek közül...

Jasdik kérdése:

Ezek közül a könyvek közül melyiket ajánljátok autószerelés megtanulására alapfokon? Mondjuk tudjak cserélni egy lengőkart, Turbot, Coolert, alapvető dolgokat?

Figyelt kérdés

[link]


Ilyen alapvető autós dolgokat tudjak cserélni, mondjuk nagyobb turbot tudjak bele rakni, kipuf rendszert.Lezs min gyakolrolni!!



2017. jan. 6. 20:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

ncoron van sok golf 3 könyv, most néztem meg. Feleslegesen ne fizess érte. ÉN annak idején pdf-be letöltöttem és a laptopomat néztem miközben szereltem a kocsim.

Előszőr csak arra az egy típusra koncentrálj ami neked is van

2017. jan. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 veterán vas ***** válasza:

Egy turbó csere -értsd maga a le/föl szerelés- látszólag egy végtelenül primitív mozdulatsor. Csőkötéseket megold, csavarokat anyákat leteker, régi turbót levesz, újat fölrak, csavarok, csövek vissza.

Ezen nincs mit gyakorolni.

/na de nem is ez az autószerelés/

2017. jan. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 cselez ***** válasza:
Kedves Vas egy Peugeot 307 2.0 Hdi-m van. Lecserélnéd rajta a turbót? Csak pár csavar.... :)
2017. jan. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 veterán vas ***** válasza:

Hmmm.

Konkrétan csak a turbó le-föl szerelésre gondoltam. Nem vesszük el a kedves Kérdező kedvét, a járulékos munkák, és a "balmenetes" francia járgányok hozzáférhetetlenségének fölemlegetésével.


Az majd a következő lecke lesz. ;)

2017. jan. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Egyenlőre fiatal vagyok, de a korral tapasztalat jár!Az auto tuningolást/szerelést szeretném hobbinak.Egyenlore elég annyi hogy alkatrészelet, turbot alapveto dolgokat tudok.Cserélni.Sajnos a mai világba kerék csere miatt is szerelőhöz viszi az autot :(
2017. jan. 6. 22:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!