Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 20 éves vagyok. Májusban...

20 éves vagyok. Májusban leszek 21 ha addig eltudok helyzkedni CE kategóriával nemzetközi pályára és ha leigazoltatnak külföldön milyen bírságra kell számitanom?

Figyelt kérdés

2017. jan. 10. 13:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Normális céghez nem fognak felvenni, amíg be nem töltöd a korhatárt.
2017. jan. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem dolgoztál még sehol, ugye?! :D


Amikor felvesznek, akkor a papírjaidat is felveszik!

2017. jan. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De dolgoztam már
2017. jan. 11. 17:32
 4/7 anonim ***** válasza:

Kérdező! Nem értem a kérdésedet! Ha CE kategóriád megvan és alkalmaznak bárhol,akkor ezért nem büntetnek.


Ha pedig nincs CE-ed,akkor nagy kamionra nem vesznek fel sehol.

2017. jan. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a kokler cegek is elovogyazatoaak, ma mar nem.magneseznek es nem ket kartyaznak hanem siman tulvezetes van, amit buntikor majd ok allnak, de azert ilyet ok se lepnenek meg h jogsi nelkul mert oket is lecsukjak
2017. jan. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A jogosítványom meg van mindenből csak én úgy tudom hogy 21. Életévtől lehet külföldön vezetni kamiont.Azért kérdeztem hogy ha leigazoltatnak és még nem vagyok 21 akkor szamithatok e valami büntetésre.
2017. jan. 16. 12:32
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha megvan a CE-d és mellé a GKI-d akkor nem büntetnek.

Esetleg a Magyar kérheti tőled még a minimum Páv-3-at.

2017. jan. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!