Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy bikázzak be egy autót,...

Gubrovnyet kérdése:

Hogy bikázzak be egy autót, ha a csomagtartóban van az aksi, de nem férek hozza?

Figyelt kérdés
Egy mercedes autóról lenne szó. Le lett véve az aksisaru, mert gyorsan lemerül az aksi, ha a kocsi all. A központi zárral lezártam a kocsit es csak utána vettem le az aksisarut, utána lecsuktam a csomagtartót. Belülről nem nyitható se karral se gombal, es a kulcs se nyitja, a csomagtartó meg teljesen zart, tehát az ülés lenyitasa utan se férek hozza. Lehet adni a központi zarnak áramot valahogy a motorháztető alól?

2017. jan. 10. 18:41
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ezt amit írtam, önindító kábelre szükséged lesz, nem tudom hogyan írtad, hogy elérhetetlen. Bármelyik benzinkúton, tescoban, vagy egyéb autós boltban kapsz. Ha meg nincs ismerős, akkor taxit hívj és az ilyen szolgáltatás 2 vagy 3 ezer forint. Már nem emlékszem pontosan.
2017. jan. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!