Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha egész éjszaka minusz 18...

Ha egész éjszaka minusz 18 fokban állt a kocsi, délre lesz minusz 8 fok, számít valamit?

Figyelt kérdés
Annyival a blokk melegebb lesz és könnyebben fog indulni vagy a már felvett hideget tartani fogja?
2017. jan. 12. 00:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem sokat számít, valamennyit nyilván,de nem egetrengető,legalábbis én semmi különbséget nem vettem észre -10 és -23 fok között,ugyanúgy pöccre indult
2017. jan. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valamit talán számít. Talán.. Ha nem fontos korán indulnod akkor inkább indulj később. (Persze a dugóhelyzet is lehet szempont, már ha van ilyen az életedben.)
2017. jan. 12. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha áthűl a motor akkor elég sok idő kell neki -8 fokban, hogy felmelegedjen -18-ról. Másrészről indítás szempontjából sincs sok jelentősége, ha -18-ban nem indul, akkor jó eséllyel -8ban se nagyon fog
2017. jan. 12. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hogy a fenebe ne szamitani, aki meg nem veszi eszre a kulonbseget a -10 es -23 kozott, annak gondolom az is mindegy, hogy 23 fok van, vagy 36 nyaron...Szamit. Nalunk reggel, mikor mentem melozni -6 fok volt, mire beertem munkaba akkor melegedett be rendesen. Most, hogy jottem haza 4-5 fok volt, mar feluton bemelegedett. 10 fok elteres azert mar jelentosebb kulonbseg.
2017. jan. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"aki meg nem veszi eszre a kulonbseget a -10 es -23 kozott"


Érzetre valóban nincs olyan nagy különbség. Én már a -10-ben is qrvára fázok, ha kint kell állnom valamiért :D De a -23 nem tűnt olyan brutálnak a -10-hez képest.

Cserében a +10 például egy szobában nagyon hidegnek, mí a +23 kellemes melegnek érződik.

Amúgy az autó nyilván megérzi, hogy -23, vagy csak -10 (mondjuk -10ben is szenved már). De ettől -23-ban is be kell induljon.

2017. jan. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
na ja csak ezen elven ha -23ban beindul, akkor -36-ba is bekene, akkor meg mar -49be is...stb...
2017. jan. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Végülis igaz, arra értettem, hogy egy jó akkuval és jó motorral, jó izzitógyertákkal nem szabad a -23-at se megérezze.

De a -40et sem:


https://www.youtube.com/watch?v=oas0RSSYIr4

2017. jan. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!